کد خبر: ۳۲۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۲
معاون اقتصادی استانداری در جلسه شورای اداری شهرستان لنده اعلام کرد؛
معاون اقتصادی استاندای کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی1800 میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در این استان خبر داد.

به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف؛جلسه شورای اداری شهرستان لنده با حضور معاون اقتصادی استاندار در سالن فرمانداری برگزارشد.

افتتاح و کلنگ زنی بیش از 1800میلیارد تومان پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد

افتتاح و کلنگ زنی بیش از 1800میلیارد تومان پروژه در استان

در این نشست دکتر عسکری طی سخنانی گفت: شهیدان رجایی و باهنر با خدمات ماندگار خود در تاریخ معاصر ما هستند و امید است دولت سیزدهم در مسیر شهیدان رجایی و باهنر قدم بردارند و باید همه به دولت کمک کنیم که در راه خدمت به مردم توفیق داشته باشد.

معاون اقتصادی استاندای کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه بعید می دانم درتاریخ اسم و نقش حاج قاسم سلیمانی فراموش شود چون یک طراز از خود نشان داد اظهار داشت: حاج قاسم در رده های مختلف مجاهدت ها کرده و امروز نیز در منطقه به عنوان سردار و الگوی جبهه مقاومت اسلامی در منطقه محبوبیتی بی نظیر دارد.

وی گفت: اگر لنده آباد نباشد قطعا آبادانی استان نیز تحت الشعاع قرارخواهد گرفت پس باید همه تلاش کنیم تا شاهد رفع مشکلات شهرستان به خصوص مناطق محروم باشیم.

معاون اقتصادی استاندار گفت: برای لنده باید شبانه روز تلاش کنیم تا به یک جهش و پیشرفت روز افزونی برسیم و تنها راه این مهم داشتن روحیه جهادی است.

عسکری گفت:ما امروز منصوب دولت هستیم و باید برای حفظ جایگاه و شان این جایگاه که جای پای شهیدان است برای توسعه و پیشرفت شهرستان گام برداریم.

معاون استاندار گفت:بیش از ١٨٠٠میلیارد تومان در استان پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی داریم که در حوزه اقتصادی این رقم بالاتر است که رویکرد استان توسعه ای خواهد بود.

پروژه راه ارتباطی لنده _تشان مهمترین و اولویت دار ترین پروژه در سطح شهرستان ؛ استان و جنوب کشور است

پیش از سخنان معاون اقتصادی استاندار، فرماندار لنده با تبریک هفته دولت گفت:بدون تردید هفته دولت فرصتی گرانبها برای تشریح و تبیین اقدامات دولت مردمی در نخستین سال فعالیت خود است و در همین راستا دستگاه‌های اجرایی با افتتاح و کلنگ زنی برخی طرح‌ها و پروژه‌ها در سطح استان و شهرستان ، طعم شیرین خدمت را به منصه ظهور خواهند رساند.

جلال دانش گفت:مجموع اعتبارات تخصیصی به شهرستان لنده نسبت به گذشته قابل قیاس نیست و اکثر پروژه های غیرفعال فعال شدند.

وی گفت: در خصوص قطعه اول لنده_تراب بیش از ۴۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است و بیش از ۶۰ میلیارد تومان برای راه های روستای اعتبار در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان لنده گفت: در حوزه بهداشت و درمان بیمارستان از پیشرفت ٢٠درصد به بیش از ٧٠درصد رسیده است و در سایر حوزه ها نیز کارهای خوبی در حال اجرایی است.

وی گفت:بیش از ۴چمن مصنوعی در نظرگرفته شده است که ٢زمین تحویل و آماده کار است و مابقی نیز در حال پیگیری است.

دانش گفت:راه اندازی دکل ۴٢متری مخابرات با اعتبار ٢۵میلیارد ریال در شهرک سراسیاب راه اندازی و قابل افتتاح است.

وی گفت: پروژه راه ارتباطی لنده _تشان مهمترین و اولویت دار ترین پروژه در سطح شهرستان واستان وحتی جنوب کشور است که اگر قرارگاه سازندگی ورود کند می تواند این مهم صورت گیرد که نیازمند بیش از ٣هزارو500 میلیارد تومان اعتباراست که امیدواریم این مهم با همت دولت صورت گیرد.

در ابتدای این نشست مسولین ادارات گزارشهایی در خصوص پروژهای نیمه تمام و قابل افتتاح در هفته دولت را بیان نمودند .

همچنین با پیگیریهای معاون عمرنی استاندار کهگیلویه بویراحمد در این نشست مشکل پروانه ساخت مرکز توانبخشی لنده و تامین و نصب تیرهای برق آورژانس 115 قیام مرتفع گردیده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: