کد خبر: ۳۲۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۴
سیاسی؛
حجت الاسلام موحد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مردم شهرستان بهمئی مشکلات آنان را در حوزه های مختلف بررسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در برنامه دیدار با اهالی شهرستان بهمئی، مشکلات آنان را در زمینه های مختلف عمران و آبادانی، اشتغال زایی و اقتصادی پیگیری نمود

حجت الاسلام موحد در این دیدار عمومی که در محل فرمانداری شهرستان بهمئی برگزار شد خواسته ها و مطالبات مردم را به مسئولان مربوطه ارجاع داد تا هر کدام بتوانند گرهی از مشکلات مردم بگشایند.

در ادامه دیدارهای مردمی حجت الاسلام سید محمد موحد با اقشار مختلف مردم، این دیدار با حضور گسترده مردم و شهروندان بهمئی صورت گرفت تا به بخش مهمی از مطالبات مردم پاسخ داده شود.

مردم بهمئی در دیداری چهره به چهره با نماینده خود در مجلس شورای اسلامی در مجلس دیدار کردند و مشکلات خود را مطرح نمودند که حجت اسلام موحد برخی از مطالبات شهروندان را با نامه و برخی دیگر را با تماس تلفنی مورد پیگیری قرار داده است.

بخشی از مطالبات برخی از شهروندان نیز جنبه عمومی داشته است و خواستار رفع مشکلات مختلف شهرستان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه ای شهرستان شدند.


مسلم مختاری خبرنگار و نماینده صداوسیما

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: