کد خبر: ۳۲۹۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۴
اخبار ایران و جهان؛
نشریه Scintiano در تازه ترین به روزرسانی برای چندمین سال متوالی نام دکتر حجت بقایی (معاونت اجرایی و ارتباطات کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی ) را به عنوان یکی از فیلمسازان فعال قرن معرفی کرد .

پایگاه خبری آوای رودکوف:نشریه Scintiano در تازه ترین به روزرسانی برای چندمین سال متوالی نام دکتر حجت بقایی (معاونت اجرایی و ارتباطات کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی ) را به عنوان یکی از فیلمسازان فعال قرن معرفی کرد.

درخشش معاونت اجرایی وارتباطات کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی در نشریه Scintiano بین ستارگان سینما و تلویزیون

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی ، این در حالی است که اسامی بسیاری از ستارگان در این لیست خالی است .

در حاشیه میزگردی با دکتر بقایی تماس گرفتیم ایشان به خبرنگار روابط عمومی گفت : ترجیح می دهم در این مورد صحبت نکنم ، اولا من در حد این حرفها نیستم، ما کارمان اطلاع رسانی و تبلیغات است و تولید فیلم و مستند هم خواه ناخواه جزو امور حرفه ای ماست ،  اساتیدم برای تقدیر مقدمند ، من هنوز در مرحله شاگردی هستم . ثانیا با توجه به شرایط روز جامعه بهتر است زمان دیگری را برای گفتگو در این مورد مشخص کنید.

در این لیست اسامی بزرگانی چون : داریوش مهاجری – اسماعیل کوشان – ابراهیم حاتمی کیا – هومن سیدی – ایرج قادری – کمال تبریزی – کامران شیردل – خسرو سینایی – کیومرث پوراحمد و … ثبت شده است .
لازم به ذکر است که دکتر حجت بقایی از ۱۳۶۸ در هنر نمایش ، خبرنگاری و پژوهش فعال است .

از معروفترین فیلمهای ایشان : شکوه ایرانیان – چای حلال،چای حرام – هنر در شهر – گدایان تهران – همکاری با نسل بی دفاع – همکاری با مستند گنجینه – ایران هسته ای – گمشده – مجموعه اسب ایرانی – سکوت – شمال تهران ، جنوب تهران – همسفر نور – مجموعه جنگلهای حرا و دهها مورد دیگر اشاره کرد.

ایشان علاوه بر معاونت اجرایی و ارتباطات کنفدراسیون جهانی به عنوان دبیر روابط عمومی با دانشگاه جهانی ورزش همکاری می کنند .

دکتر حجت بقایی:باید تلاش کنیم که به جامعه ایرانی انرژی تزریق کنیم .

دکتر حجت بقایی این روزها با همکاری دکتر علیرضا سلمانیان در حال تدارک برای تولید مجموعه مستند باموضوع هنرهای رزمی ایران و همچنین با همکاری استاد سلمان مهدوی در حال تدارک برای تولید مجموعه های مستند گردشگری می باشد .

دکتر بقایی گفت : اکنون زمان شادی برای موفقیتهای شخصی نیست ، باید تلاش کنیم که به جامعه ایرانی انرژی تزریق کنیم .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: