کد خبر: ۳۳۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی بیان کرد: 65 برنامه طی هفته بسیج در رده های مختلف بسیج و سپاه بهمئی اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف؛نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی به مناسبت هفته بسیج در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج بهمئی برگزار شد.

65 برنامه طی هفته بسیج در شهرستان بهمئی اجرایی می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در این نشست خبری با گرامیداشت چهل وسومین سالگرد هفته بسیج، اظهار داشت: قطعاً و یقیناً بزرگترین پشتوانه نظام و انقلاب بسیج است.

سرهنگ مهدی غلامی نژاد ادامه داد: امروز در چهل و سومین سالگرد تشکیل بسیج اعلام می داریم که فرهنگ انتقال بسیج به خوبی به سایر ملت های آزادی‌خواه جهان صادر شده و بسیج در تمامی صحنه های به حمایت از مردم میدان دار بوده است.

وی تاکید کرد: بسیج میدان دار است و در این وظیفه به نحو احسن عهده دار و انجام وظیفه کرده و در دهه های گذشته و امروز که در دهه پنجم انقلاب هستیم در فراز و نشیب ها سرفراز بیرون آمده و در این ایستادگی جانبازان و شهدایی نیز تقدیم نموده و خواهد نمود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی یادآور شد: بسیج بدون مزد و منت و بی ادعا در خدمت به خلق حاضر می باشد و این حضور بسیج در صحنه ها است که در راستای فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری نقشه های شوم دشمنان را برملا و خنثی می‌نماید.

سرهنگ غلامی نژاد افزود؛ به‌ مناسبت هفته بسیج بیش از 65 برنامه مختلف و متنوع با 35 عنوان برنامه در شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: این برنامه‌ها با هدف تبیین نقش و جایگاه بسیج در تقویت اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی با شرکت گسترده بسیجیان اجرا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی شعار امسال هفته بسیج «بسیج انقلابی و خدمتگزار» آغاز می شود.

سرهنگ غلامی نژاد ادامه داد: هفته بسیج امسال به نام بسیج انقلابی و خدمتگزار است و برنامه‌هایی مختلفی با محوریت همین شعار در هفته بسیج برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در پایان مهم ترین برنامه های هفته بسیج را گفت: دیدار با بسیجیان پیشکسوت ، اجرای میدان تیر گردان بیت المقدس ، برگزاری یادواره شهدای پایگاهی ، عطر افشانی گلزار مطهر شهدا ، سرکشی از خانواده های معظم شهدا، برگزاری یادواره شهیدان خوب ، میقات صالحین در نماز جمعه ، سخنرانی فرمانده ناحیه قبل از خطبه های نماز جمعه ، برنامه پیاده روی خانوادگی ، نمایش اقتدار بسیجیان در روز ۵ آذر ، برگزاری مسابقات ورزشی ، تجلیل از بسیج نمونه ، تجلیل از سربازان نمونه ، اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان، نشست بصیرتی ، را از مهم ترین برنامه های هفته بسیج در شهرستان بهمئی می باشد‌.

خبرنگار : سامان خوبی زاده

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: