« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
فرمانده انتظامی بهمئی خبر داد:
سرهنگ فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی بهمئی از دستگیری ۷ نفر از عوامل نزاع در بهمئی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرمانده انتظامی بهمئی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به نزاع دست جمعی در خیابان دادگستری شهر لیکک ، بلافاصله نیرو‌های انتظامی در محل نزاع دسته جمعی حاضر و 7 نفر از عوامل این درگیری را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی دادند.

دستگیری ۷ نفر از عوامل نزاع در بهمئی

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: بسیاری از نزاع‌ها و درگیری‌ها حاصل بی اطلاعی برخی افرادی است که هیچ گونه اطلاعی از حقوق اجتماعی مردم در جامعه ندارند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد: ماموران تعدادی سلاح سرد را از متهمان کشف و ضبظ کردند.

وی با تأکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس با اراذل و اوباش اضافه کرد: مخلان نظم و امنیت و آرامش شهروندان بدانند که بی‌تردید پلیس به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان و حمایت دستگاه قضائی با قاطعیت و جدیت تمام با قانون شکنان برخورد خواهد کرد.

سرهنگ جمشیدی با بیان اینکه پلیس با هرگونه ایجاد ناامنی به شدت و با قاطعیت برخورد می‌کند اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه نزاع و درگیری را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: