« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
یاداشت طنز به قلم وحید حاج سعیدی؛
فقط خدا کند آقای سجادی بعد از اینکه از جام جهانی فارغ شد و به محل کار برگشت نیم نگاهی به زونکن نامه های وزارت ورزش بیندازد و اگر نامه ای از قوه قضائیه در مورد فدراسیون فوتبال و پروندن ویلموتتس و ... داخل زونکن دید، روی دست بگذارد و پاراف کند!

پایگاه خبری آوای رودکوف-وحید حاج سعیدی:جام جهانی امسال کم هیجان و شگفتانه نداشت. از عدم استفاده برخی داوران var گرفته تا سختکوشی و غول کشی چشم بادامی برای صعود به مراحل بعد. اما از همه عجیبتر اعطای پاداش به هنرمندان تیم ملی بابت یک برد برابر ولز است. خدا را صد هزار بار شکر در این مملکت ما هر قدر مشکل مالی برای تامین هزینه اردوی تیم های ورزشی، تکمیل بناهای ورزشی، جوایز ورزشکاران سایر رشته ها و ... داشته باشیم و مدیران ورزش در این خصوص جزع فزع کنند، در مورد فوتبال داستان علیحده است و دستخوش و خدا قوت مادی و معنوی این دوستان به راه است و تا عرق شان خشک نشده است پرداخت می شود! اصلاً هم مهم نیست که می توانند مقام کسب کنند یا از گروه صعود کنند یا در برابر تیم های قدر مقاومت کنند و ...

مهم شرکت کردن در تورنمت است و به قولی همینکه مثل شناگران ناشی در استخر غرق نمی شوند و دستشان به لبه استخر می رسد کفایت است.

الان هم تیم ملی با دو تا باخت و عدم صعود به مرحله بعد مورد تفقد دوستان قرار گرفته و قرار است مجوز واردات یک خودروی خارجی مشتی به عنوان چشم روشنی دریافت کنند!

ما بالاخره متوجه نشدیم اگر ماشین خارجی خوب است در مرز را باز کنید تا همسایه بساز بفروش ما هم در سال چند تا وارد خودروی خارجی کند. شاید این طوری دست از ساخت و سازهای پفکی بردارد و ایشان هم وارد کننده خودرو شود!

اگر هم واردات خودرو بد است، برای همه بد باشد و شهروند درجه یک و دو نداشته باشیم.

بگذریم ... فقط خدا کند آقای سجادی بعد از اینکه از جام جهانی فارغ شد و به محل کار برگشت نیم نگاهی به زونکن نامه های وزارت ورزش بیندازد و اگر نامه ای از قوه قضائیه در مورد فدراسیون فوتبال و پروندن ویلموتتس و ... داخل زونکن دید، روی دست بگذارد و پاراف کند!

لابلاي پاراف نامه ها رزومه و افتخارات کسب شده توسط کی روش را هم پیگیری کند و برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا با طناب تاج وارد چاه نشود!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: