کد خبر: ۳۳۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
آوای رودکوف گزارش می دهد:
حجت الاسلام صلواتی گفت:در شهر لیکک ده مدرسه به صورت دو شیفت اداره می شود که باید چاره اندیشی شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از بهمئی ؛امام جمعه شهرستان بهمئی در این گفت: اصلی ترین رسالت آموزش و پرورش تربیت نیرو و کادر سازی برای نظام اسلامی و زمینه سازی برای تمدن نوین اسلامی است مشکل امروز آموزش و پرورش انحراف و فاصله گرفتن بعضی از معنویت و علوم وحیانی قرآن و عترت است لازمه تحقق این رسالت داشتن معلمان تراز انقلاب اسلامی و به جهت اخلاقی و ادب و معنویت خودشان پیشگام باشند راهکار برگزاری دوره های ضمن خدمت و کلاسهای اعتقادی و اخلاقی و دعوت از علما و روحانیت و کارشناسان و تشویق معلمانی که اولویت آنان اهل مسجد و جماعت و جمعه و اهل معنویت و اهل برنامه های تربیتی هستند.

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی افزود: باور کنیم معلم اهل رعایت و معنویت وانقلابی و ولایی و اخلاقی می تواند دانش آموزان اهل معنویت و انقلابی و ولایی و اخلاقی تربیت کند این اصل را بپذیریم فاقد شی معطی شی نمی شود .
بایستی از دل جلسات شواری آموزش و پرورش سیاستگذاری و راهبری فرهنگی و تربیتی بیرون بیاید که لازمه اش اینست که آسیب شناسی شود و ظرفیت ها و نقاط قوت را ببیند و راهکار ارائه دهند.

وی گفت" تلاش کنید قانونمندی و قانون محوری در سطح مدارس تقویت شود.

وی ادامه داد: در سطح مدارس عمده نیازهای شهرستان بهمئی کمبود کامپیوتر و سیستم رایانه و وایتبرد و صندلی و کمبود میز برای مدارس و نبود پرژکتور برای مدارس هوشمند و کمبود وسایل گرمایشی و سرمایشی و نبود تجهیزات ورزش مدارس است .

امام جمعه شهرستان بهمئی ادامه داد: ضروری ترین مسئله کمبود فضای آموزشی شهر لیکک بطوریکه ده مدرسه دو شیفت اداره می شود که باید چاره اندیشی شود.

یکی از آسیب های اجتماعی در مدارس بحث مواد مخدر و مصرف دخانیات و خودکشی است علتش ضعف باورها و اعتقادات است راهکار اینست که بچه ها و دانش آموزان به سمت نماز بروند اثر نماز اصلاح و نجات از گناه و معصیت و انحراف است .

یکی از آسیب های اجتماعی در مدارس بحث مواد مخدر و مصرف دخانیات و خودکشی است علتش ضعف باورها و اعتقادات است راهکار اینست که بچه ها و دانش آموزان به سمت نماز بروند اثر نماز اصلاح و نجات از گناه و معصیت و انحراف است .

وی بیان کرد: از توجه مدیر آموزش و پرورش و معاون پرورشی و مدیران مدارس و دانش آموزان در نماز جمعه تشکر می کنم.

امام جمعه شهرستان بهمئی ادامه داد: یکی از آسیب های اجتماعی در مدارس بحث مواد مخدر و مصرف دخانیات و خودکشی است علتش ضعف باورها و اعتقادات است راهکار اینست که بچه ها و دانش آموزان به سمت نماز بروند اثر نماز اصلاح و نجات از گناه و معصیت و انحراف است .

حجت الاسلام صلواتی در پایان بیان کرد: جناب آقای مدیر کل بچه ها و دانش‌آموزان این استان فرزندان علمی و معنوی حضرتعالی هستند هم تلاش کنید هم برنامه ریزی کنید هم نظارت کنید که بچه هایتان نماز خوان شوند و با توجه به آیات قرآن وقت نظام آموزشی استان را با توجه به وقت نماز تنظیم کنید و به معنای حقیقی و واقعی طرح خانه ،مدرسه ،مسجد ،را اجرایی کنید .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: