کد خبر: ۳۳۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
آوای رودکوف گزارش می دهد:
مراسم استقبال از دو شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس با حضور مسئولین و مردم در بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ از بهمئی ؛مراسم استقبال از دو شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس با حضور مسئولین و مردم در بهمئی برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بهمئی هم گفت: پیام شهیدان این است که نترسید و پشتیبان نظام، انقلاب، اسلام و ولایت باشید. 

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی افزود: درود خدا بر این مردم شریف و عزیز که اینچنین پای آرمان های انقلاب، نظام و شهیدان هستند و خواهند بود. 

امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: مردم شریف عزیز و بزرگوار شهرستان بهمئی ثابت کردند همیشه پای نظام انقلاب و آرمان های آن شهدا و ولایت هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی هم درحاشیه مراسم استقبال از این شهدا ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم بهمئی در این مراسم اظهار کرد: ازخودگذشتگی، استقامت و ایثار شهدا، آرامش و اقتدار امروز ایران را رقم زده است؛ از این رو شهدا، وارثان به حق انقلاب اسلامی هستند.

سرهنگ مهدی غلامی نژاد با تاکید بر اینکه شهدای گمنام چراغ راه هدایت و بشارت هستند، افزود: شهدا با نثار همه هستی خود در راه خدا این حقیقت را ثابت کردند که برای حریت، آزادگی، حق و حقیقت باید از تمام دارایی خویش گذشت.

وی با اشاره به تفحص شهدای گمنام دفاع مقدس گفت: شهیدان دفاع مقدس، سند حقانیت انقلاب اسلامی هستند. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با بیان اینکه شهیدان دفاع مقدس سند حقانیت، افتخار، ایثار و فداکاری و مظلومیت ملت قهرمان ایران و انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: امثال این شهیدان با تکیه بر نیروی ایمان به سوی جبهه‌ها شتافتند و با دست خالی در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: