« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷
با حضور رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد:
مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بهمئی با حضور جمعی از مسولان انتظان استان و شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بهمئی با حضور  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد ، فرمانده انتظامی بهمئی،فرمانده سپاه بهمئی ، دستگاه های خدمات رسان در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در این مراسم اظهار داشت: پلیس راهور نماد اجرای قانون و برقراری انضباط ترافیکی در جامعه است که به واسطه اهمیت این موضوع مأموران پلیس راهور مسئولیتی بسیار خطیر و سنگین را برعهده دارند.

سرهنگ‌ فرزین جمشیدی ادامه داد: پلیس راهنمایی رانندگی رضایتمندی خوبی در بین مردم دارد و همیشه در کنار مردم بوده است که در مراسم شهیدان خوب که با انبوهی از جمعیت مواجه شده بودیم فعالیت خیلی خوبی انجام دادند و بدون هیچگونه تصادفی صورت پذیرفت.

سرهنگ جمشیدی با بیان اینکه فرهنگ ترافیک و رانندگی باید در میان مردم بیش از پیش رواج پیدا کند، که نیاز همکاری ویژه مردم است.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات ۳ ساله سروان فخرایی گفت: سروان فخرایی کارنامه ای درخشان در شهرستان بهمئی به ثبت گذاشتند که در رضایت مندی مردم مشخص می باشد.

رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیر مقدم گفت؛نگاهی گذرا بر آمار تصادفات در سطح کشور داشته باشیم سه عامل تصادف : ۱) انسان ۲) جاده و راه ها ۳) وسیله نقلیه داریم.

سرهنگ جابر پیوست افزود: انسان نقش اساسی در تصادفات به خود اختصاص داده است ما زمانی میتوانیم بگویم تصادفات کاهش پیدا کرده است که رضایت مردم را در پی داشته باشد.

رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد" کارشناسان خیلی خوبی در آموزش و پرورش داریم که به مدارس اعزام میشوند.

سرهنگ پیوست گفت: از جناب سرهنگ جمشیدی عزیز فرمانده ی محترم فرمانده انتظامی که کارنامه درخشانی دارند تقدیر و تشکر میکنم.

وی ادامه داد: جلسه تودیع و معارفه است آقای فخرایی انسانی شایسته ، جوان، مدیر، پای کار ،خوب کار کردند و عملکرد خیلی خوبی از خودشان به جا گذاشتند.

سرهنگ پیوست بیان داشت: آقای رضاپور افسری جوان افسر دانشکده اهل علم می باشد.

رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظاری که از آقای رضا پور داریم بحث احترام به مردم است رضایت مندی مردم شرط اصلی کار ما است.

سرهنگ پیوست افزود: انتظار داریم آقای رضا پور هم در حوزه تعامل سازنده با فرمانده محترم انتظامی و هم تعامل خیلی خوبی با حوزه حفاظت داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: ما داریم به سمت سیستم های نرم افزاری می رویم تعامل خیلی خوبی با شهردار داشته باشند اگر تعامل خوبی بین شهرداری و پلیس راهور وجود داشته باشد تصادفات در سطح شهر کاهش می یابد.

وی بیان کرد: ‌ما در حوزه خودرویی و نبروی انسانی سعی خواهیم کرد مشکل شهرستان بهمئی را حل کنیم.

رئیس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بعضی مواقع نارضایی در سطح شهرستان در حوزه تعویض پلاک پیش می آید انتظار دارم آقای رضا پور به جد پیگیری کنند به هیچ وجه قابل قبول نیست که یک نفر درسطح شهرستان ناراضی باشد.

وی اشاره کرد: نظارت بر آموزشگاه ها پیگیری شود.

سرهنگ پیوست در پایان از زحمات چندین ساله سروان فخرایی تقدیر و تشکر کردند و ستوانیکم رضا پور را به عنوان رئیس جدید پلیس راهور بهمئی معرفی کردند‌.

رئیس جدید پلیس راهور شهرستان بهمئی نیز در این مراسم گفت: از جناب سرهنگ جمشیدی بابت لطف و اعتمادی که به بنده داشتند و ما را به عنوان ریاست راهور معرفی نمودند تشکر میکنم و امیدوارم که بتوانم خدمتگزار خوبی برای شما و مردم شریف شهرستان بهمئی باشم و بتوانند این مسئولیت خطیر را به خوبی سپری کنم.

ستوانیکم مهران رضا پور افزود: بنده به طور مختصر برنامه کاری و مشکلاتی که در حوزه شهری ترافیکی وجود دارد عرض می کنم.

وی ادامه داد: گامهای انضباطی و اجرایی اینجانب به عنوان رئیس پلیس راهور شامل ۱) برنامه ریزی راستای کاهش ۲۰۰۰ نفری جان باختگان تصادفات ۲) آموزش و فرهنگ سازی از قسمت های مراکز علمی و آموزشی مخصوصا اداره آموزش و پرورش، اصناف حمل و نقل بار و مسافر به آموزشگاه های رانندگی ۳) بلوک بندی معابر شهر این ثبات و نظم کاری تحول گرایی و نوگرایی با استفاده از گذشته تهسیل از در عبور و مرور ارتقاء فرهنگ ترافیک و نهادینه کردند.

رضاپور خاطر نشان کرد: رضایت مندی شهروندان و پیشبرد اهداف در زمان و چشم انداز های اعلامی از پلیس راهور می باشد‌.

وی ادامه داد: شناخت نقاط قوت و ضعف امنیتی و ترافیکی به دنبال فرهنگ سازی برای مشکلات ترافیکی در سطح شهرستان تا با برنامه ریزی صحیح به اهداف موردنظر دست یابیم.

رئیس جدید پلیس راهور شهرستان بهمئی افزود: از مشکلات حوزه شهری _ تجهیزات الکترونیکی از مشکلات این شهرستان می باشد که با این حجم خودروهایی که روز به روز بیشتر می شوند.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین این انضباط ترافیکی مرکز پایش تصویری و مانیتوری نیاز ضروری است که با همکاری شهرداری باید پیگیری شود.

رضا پور گفت: تا زمانی که زیر ساخت های این حوزه مهیا نشود ما و همکارانمون شبانه روزی تلاش میکنیم ایمنی ترافیک نظم داشته باشد.

وی افزود: شهردار سابق همکاری و تعامل خوبی با پلیس راهور داشته امیدوارم شهردار جدید نیز همین رویه را ادامه دهند تا مشکلات ترافیکی به کمترین حد برسد.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی ادامه داد: برطرف شدن نقاط حادثه خیز نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی خط کشی معابر و آموزش فرهنگ ترافیک از دیگر موارد مهم رفع چالش های راهور می باشد از اصحاب رسانه ها انتظار داریم همراه و همکار پلیس راهور باشند.

رئیس جدید پلیس راهور شهرستان بهمئی گفت" امیدوارم با توکل بر خداوند منان و عنایان امام عصر (عج) و پیروی از رهنمود های رهبری عظیم الشان و فرمانده معظم کل قوا و حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی ) و استفاده از تجربیات فرماندهان و مدیران با تجربه و دارای تخصص پلیس راهور بتوانم در جایگاه سربازی جدید و در مسئولیتی که قرار است به اینجانب محول گردد با نهایت توان و انگیزه خدمت نموده باشم.

رضا پور ادامه داد: مایه افزایش عزت و شان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران باشم و بتوانم در مسیر افزایش امنیت و انضباط ترافیکی و کاهش سوانح و تلفات جاده ای که متاسفانه سالیانه صحنه های ناراحت کننده ی بسیاری را برای هم میهنان عزیزمان به تصویر می کشد قدمی برداشته و در این راه موفق و سربلند باشم.

وی در پایان از حضور یکایک دوستان و همکاران و روسای ادارات تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم بتوانم لطف شما را جبران کنم.

رئیس پیشین پلیس راهور شهرستان بهمئی هم گفت: در زمان تصدی اقداماتی که خدمت مردم مهمان نواز بهمئی بودم تشریح میکنم.

سروان سید علی نقی فخرایی منش با اشاره به اقدامات عمرانی افزود؛اخذسندتک برگ زمین به اسم پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان‌ بهمئی به متراژ حدودا ۳۰۰۰متر احداث و اضافه نمودن دو اتاق به فضای اداری پلیس راهور تخریب ،بازسازي وایمن سازی راه پله پلیس راهور نصب ‌ ۶عدد دوربین مدار بسته تجهیز پلیس راهور به امکانات اولیه مثل؛ ال ای دی،کولر گازی دوتیکه،میز وصندلی جمع آوری کانکس پلیس راهور در روز اغتشاشات سال ۹۸ بدون هیچ گونه خسارتی بودیم.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی ادامه داد : حضور مستمر و همیشگی در مدارس، ادارات و نماز جمعه شهرستان جهت باز آموزی قوانین راهنمایی و رانندگی حضور مستمردر طرح کرونا پابه پای مردم و کادر درمان نصب بنر های تبلیغاتی در سطح شهر پخش مصاحبه خبری در حوزه کاری می باشیم‌.

فخرایی عنوان کرد: اقدامات عملیاتی هم بیان داشت: اجرایی و اداری پلیس راهور شهرستان خوشبختانه به لطف خداوند و دعای خیر مردم و تلاش همکاران در طول سه سال تصدی این حقير هیچ گونه تصادف فوتی در سطح معابر درونشهری نداشتیم وتصادفات جرحی و خسارتی در کل درطول این سه سال نسبت به سال‌های گذشته کاهش چشمگیری داشتیم

وی ادامه داد: رفع نقاط حادثه خیز با همکاری شهرداری خصوصاتقاطع بانک صادرات که به طور ميانگين روزانه شاهد تصادفات جرحی و خسارتی زیادی در این نقطه بودیم که بعد آزبسته شدن تعداد تصادفات به صفر رسید.

فخرایی گفت: حضور مستمر و موثر در همه طرح های ترافیکی و ارتقا اجتماعی بودیم.

وی در درحوزه اداری هم گفت:شماره گذاری؛ بیش از ۳ هزار تعویض پلاک و شماره گذاری انواع خودرو های سبک و موتور سیکلت را داشتیم، و افزود: بیش از ۲۰۰۰ هزار جلد گواهینامه تایید و صادر گردید با وجود تعطیلی آموزشگاه به علت شیوع کرونا.درحوزه اجرائیات و ترخیص تا قبل از واگذاری به دفتر پلیس +۱۰به طوریکه روزانه ميانگين ۸مورد ترخیص انواع وسایل نقلیه را داشتیم وپانچ قبض ها هم به صورت روزانه انجام میگرفت.

رئیس پلیس پیشین راهور شهرستان بهمئی گفت: تایید نهایی وصدور گواهینامه های تعویضی والمثنی دفتر پلیس+۱۰شهرستان به موقع وبدون تاخیر۴-پاسخ به موقع به کلیه مکاتبات اداری وقضایی به صورت روزانه.۵-توجه ویژه به تشویق پرسنل ووضعیت معیشتی آنها خصوصا در اعیاد ومناسبتهای مختلف بودیم..

فخرایی با اشاره به حوزه تعمیر و نگهداری خودرو و تجهیزات سازمانی گفت :با حساسیت خاص از وسایل وتجهیزات در اختیار نگهداری میشدو با رویت وتشخیص کوچکترین عیب در خودرو سازمانی بلافاصله رفع عیب میگردید.

وی گفت: در کوتاه ترین زمان‌،.اینها بخشی از اقدامات وعملکرد سه ساله تصدی پست رئیس پلیس راهور شهرستان بود.

فخرایی در پایان از مردم شهرستان بهمئی خدا حافظی و طلب حلالیت کرد بیان کرد: در طول سه سال خدمت صادقانه و بی منت به مردم کردم و هیچ منتی بر کسی ندارم.

 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: