کد خبر: ۳۳۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹
شش سؤال دبیر جبهه پایداری کهگیلویه و بویراحمد از استاندار ؛
جناب آقای استاندار! چه شد که تاکنون نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی ضرورت نداشت ولی حالا در آستانه سفر رئیس جمهور محترم احساس نیاز به نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی کرده‌اید؟

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ظهر امروز نشستی بین استاندار کهگیلویه و بویراحمد و احزاب و تشکل‌های سیاسی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست تعدادی از دبیران کل احزاب با دیدگاه‌های مختلف دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود را بیان داشتند که استاندار کهگیلویه وبویراحمد به آن‌ها پاسخ داد.

آقای استاندار چرا غالب انتصابات را به صورت شرکت سهامی بین خود و نمایندگان مجلس تقسیم کرده‌اید ؟!

در همین راستا صحبت‌های حجت‌الاسلام محمد عبدی‌پور _دبیر جبهه پایداری استان کهگیلویه و بویراحمد را در این نشست، که وی در اختیار این پایگاه خبری قرار داده را با هم مرور می کنیم.

با سلام و عرض ادب و احترام محضر همه حضار محترم

جا دارد از آقای احمدزاده و حوزه معاونت سیاسی ایشان که بعد از 16 ماه استانداری ایشان و آن‌هم در آستانه سفر ریاست محترم جمهور همت کردند اولین جلسه و نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی را برگزار کردند قدردانی و تشکر کنم.

و اما چند سؤال از استاندار محترم؛

یک) جناب آقای استاندار! چه شد که تاکنون نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی ضرورت نداشت ولی حالا در آستانه سفر رئیس جمهور محترم احساس نیاز به نشست با احزاب و جریان‌های سیاسی کرده‌اید؟

دو) چرا بر خلاف سخنان صریح مقام معظم رهبری که مکرر و با تأکید اینکه مطلقاً نمایندگان حق دخالت در انتصابات را ندارند، غالب انتصابات را به صورت شرکت سهامی بین خود و نمایندگان مجلس تقسیم کرده‌اید و برای جریان‌های سیاسی همسو و همراه با دولت هیچپگونه بهاء و ارزشی قائل نشده‌اید؟

سه) چرا احزاب و گروه‌هایی که از انتخابات سال 1396 تا انتخابات 1400 ریاست جمهوری تلاش کردند تا دولتی همسو و همراه با منویات مقام معظم رهبری بر سر کار آید، شما هیچگونه اعتنایی به آنها نکرده و مدیرانی بسیار ضعیف که توان خدمتگزاری به مردم و نظام را ندارند در استان و شهرستان‌ها منصوب کردید که نارضایتی مردم از عملکرد آنها کاملاً محسوس است.

آقای استاندار چرا منافع و مصالح نظام و مردم را فدای مصالح و منافع خودتان و نمایندگان کردید و قوم و قبیله و طایفه‌گرایی را بر استان حاکم کردید و زمینه نارضایتی اکثر مردم را فراهم کردید؟

چهار) آقای استاندار چرا منافع و مصالح نظام و مردم را فدای مصالح و منافع خودتان و نمایندگان کردید و قوم و قبیله و طایفه‌گرایی را بر استان حاکم کردید و زمینه نارضایتی اکثر مردم را فراهم کردید؟

آقای استاندار چرا منافع و مصالح نظام و مردم را فدای مصالح و منافع خودتان و نمایندگان کردید و قوم و قبیله و طایفه‌گرایی را بر استان حاکم کردید و زمینه نارضایتی اکثر مردم را فراهم کردید؟

پنج) آقای استاندار چرا برای موضوع جهاد تبیین که مورد تأکید رهبری انقلاب می‌باشد، هیچگونه اهتمامی از سوی شما و مدیران استان به‌خصوص دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی دیده نمی‌شود؟

شش) آقای استاندار برخی افراد در برخی از مناطق استان، تحت عنوان صندوق‌های سرمایه‌گذاری سرمایه‌های مردم برخی مناطق استان را جمع‌آوری کردند و متأسفانه هم خود آن افراد گرفتار شدند و هم مردم سرمایه‌های خود را از دست دادند. سؤال اینجاست که چرا اگر مجوز فعالیت داشتند، عملکرد آنها مورد نظارت قرار نگرفت و اگر مجوز نداشتند چرا جلوی چشم همه مسئولین سرمایه‌های مردم را جمع کردند و هیچ مسئولی مانع فعالیت آنها نشد؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: