کد خبر: ۳۳۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی؛
جلسه شورای اشتغال شهرستان با حضور فرماندار،کارشناس معاونت اقتصادی استانداری، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، معاون اشتغالزایی بنیاد برکت، رییس سازمان فنی و حرفه‌ای، جمعی از مدیران ادارات و بانکهای شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،جلسه شورای استغال شهرستان با حضور فرماندار،کارشناس معاونت اقتصادی استانداری، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید(صنوق مهر امام رضا) ، معاون اشتغالزایی بنیاد برکت، رییس سازمان فنی و حرفه‌ای، جمعی از مدیران ادارات و بانکهای شهرستانی برگزار گردید.

جلسه شورای اشتغال شهرستان لنده برگزار شد/تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در ابتدای جلسه کفت: اشتغال به عنوان یکی از مسائل اصلی کشور است. نسبت به محرومیت شهرستان لنده، اشتغالزایی یکی از اولویت های اصلی ما می باشد.

جلال دانش که در ابتدا امار پرداخت تسهیلات را از مسئولان متولی شنیده بود گفت: با وجودارائه این آمار اما بخاطر اینکه نظارت دقیقی و هدفمندی از زمان پرداخت تسهیلات صورت نیم‌گیرد، آثار واقعی و اثر گذار آن را در جامعه نمی بینیم.

دانش ضمن تاکید بر هدفمند کردن هزینه کرد تسهیلات گفت: گاهی وقتها مبلغ تسهیلات آنقدر خرد هست که منجر به ایجاد شغل نمی شود. باید بنگاههای متوسط و هدفمند را ایجاد کنیم.

فرماندار با گلایه از صندوق کارافرینی امید، گفت: قرار بود طرحی به عنوان کارافرین شو انجام شود و حتی یک روستا به عنوان پایلوت روستای بدون بیکار در نظر گرفته شد، در سطح جامعه تبلیغات انجام شد اما مسئولان این صندوق علارغم همه پیگیری ها پای کار نیامدند.

وی با اشاره به اینکه باید بودجه را به صورت مسئله محوری نگاه کنیم، افزود: اگر هر سال یک یا دو موضوع را در اولویت قرار دهیم و حل مشکل کنیم، بعد از چند خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

جلال دانش با گریزی به مبلغ 477 میلیارد ریالی از محل تبصره 16برای شهرستان لنده، گفت: باید کاری کنیم که اثار این تسهیلات را به وضوح در شهرستان ببینیم و باید تسهیلات را هدفمند کنیم و به سمت ایجاد بنگاه ها ببریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: