« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده گفت: در روز ۱۲ بهمن‌ماه و به یُمن ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن، از ورودی شهر لنده تا گلزار شهدا رژه خودرویی نمادین با مشارکت عمومی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛سرهنگ روح الله ویسی با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت : دهه فجر، دهه حماسه آفريني و اعتقاد راسخ ملت ايران به آرمان هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامي است.

رژه خودرویی ویژه ۱۲ بهمن در شهرستان لنده برگزار می‌شود

وی افزود:انقلاب اسلامی نعمتی است که خداوند به ملت ایران عطا کرد و امروزه وظیفه همه پاسداری از انقلاب شکوهمند اسلامی است و باید دستاوردهای آن را برای رهایی مسلمانان جهان به جهان اسلام صادر کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده اظهار داشت در اولین روز از یوم الله دهه فجر و به یُمن ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن، رژه خودرویی نمادین از ساعت 9/30 صبح از از ورودی شهر لنده تا گلزار شهدا رژه برگزار خواهد شد.

رژه خودرویی ویژه ۱۲ بهمن در شهرستان لنده برگزار می‌شود

سرهنگ ویسی با تأکید بر اینکه برای برپایی پرشکوه برنامه‌های دهه مبارک فجر و یوم الله  ۱۲ بهمن‌ماه همکاری و همراهی تمامی دستگاه‌ها ضرورت دارد، گفت: از همه ی دستگاه‌هایی اجرایی انتظار می‌رود همگام با مردم ، مشارکت فعالی در برپایی رژه خودرویی در روز ۱۲ بهمن داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: