« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۵۱۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
آوای رودکوف گزارش می دهد؛
سرهنگ فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی بهمئی به صورت چهره به چهره با مردم و کسبه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در ملاقات مردمی خود پای درد دل تعدادی از شهروندان نشست و دستورات لازم را برای رسیدگی به مسائل و مشکلات و درخواست های آنان را صادر کرد.

دیدار چهره به چهره فرمانده انتظامی بهمئی با مردم /جزئیات +تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در این دیدار که در مسجد شهیدان جشانزاده بهمئی برگزار شد گفت: رویکرد پلیس، اجتماعی است و ایجاد و حفظ امنیت مطلوب در گرو اجتماعی کردن نظم و امنیت و استفاده از ظرفیت های مردمی است.

سرهنگ فرزین جمشیدی افزود: پلیس،خود را خدمتگذار مردم می داند و برای برقراری ارتباط نزدیک با مردم و گوش کردن به درد و دل آنان زمان و مکان نمی شناسد و از هر فرصتی برای انجام این کار استفاده می کند.

وی هدف از اجرای این طرح را مردمی کردن نظم و امنیت و برداشتن هرگونه حد و مرز بین پلیس و مردم عنوان کرد و افزود:مردم باید به این باور برسند که پلیس از خود ماست نه بر علیه ما.

وی افزود: در این دیدارها آنچه برای پلیس مهم است حضور در بین مردم و شنیدن صدای آنهاست و رفع مشکلات و دغدغه هایی که مردم در حوزه های مختلف انتظامی، امنیتی و اجتماعی دارند.

فرمانده انتظامی بهمئی در ادامه پلیس را خادم مردم دانست و گفت: وظیفه ما خدمت به مردم است و هرچه ارتباط پلیس با مردم بیشتر باشد در ایجاد امنیت پایدار موفق تر خواهد بود.

سرهنگ جمشیدی افزود: در این دیدار ها آنچه برای پلیس مهم است حضور در بین مردم و شنیدن صدای آنهاست و رفع مشکلات و دغدغه هایی که مردم در حوزه های مختلف انتظامی، امنیتی و اجتماعی دارند.

این فرمانده نظامی با بیان اینکه امنیتی پایدار و ماندگار است که مردم در برقراری آن سهیم باشند از وضعیت امنیت خیلی خوب در این شهرستان خبر داد و گفت: از بدو ورودم به عنوان فرمانده انتظامی در این شهرستان با همکاری خوب مردم عزیز بهمئی امنیت خیلی خوبی در این شهرستان رقم خورد.

وی ادامه داد : با برگزاری ۱۴ طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل اوباش ، شرایط بهتر و آرامش خوبی در سطح شهرستان بهمئی برقرار شد‌.

وی در ادامه گفت : با همکاری های ویژه دادستان شهرستان بهمئی و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی این شهرستان، نقاط جرم خیز در سطح شهر برای اراذل اوباش نا امن شد.

فرمانده انتظامی بهمئی گفت: در بحث کشف مواد مخدر ۸۷۵ درصد افزایش کشف داشته ایم.

وی افزود: در بحث نزاع فردی ۲۵ درصد و نزاع دسته جمعی ۱۷ درصد کاهش داشته ایم.

در پایان این نشست دیدار های مردم هم صمیمی تر شد.

 
عکس و گزارش از سامان خوبی زاده
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
0
0
درود بر جناب سرهنگ فرزین جمشیدی خدا قوت دلاور مردمی.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: