« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۳۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی خبر داد؛
۵ نفر از افرادی که نسبت به انتشار فایل های غیرواقعی حساب های مردمی در صندوق تجارت گستر اقدام کردند شناسایی شدند و برای آنها پرونده قضایی تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی در اطلاعیه ای به منظور آرام نمودن فضای عمومی و رسانه ای شهرستان، با اشاره به اینکه ، محضر مردم شریف شهرستان بهمئی اعلام می گردد که هرگونه خبری در خصوص رسیدگی به پرونده ی صندوق تجارت گستر از طریق دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد شد گفت: فایل انتشار شده در خصوص مشخصات طلبکاران صندوق مزبور مربوط به پرونده ی تشکیل شده نیست و عده ای عامدانه و جهت تشویش اذهان عمومی مردم اقدام به انتشار چنین فایلی که مورد تایید دستگاه قضایی استان نیست نمودند.

شناسایی و برخورد با 5 نفر از منتشرکنندگان فایل های غیرواقعی حساب های مردمی در صندوق تجارت گستر

عبدالله حبیبی منش با بیان اینکه ، افراد خاطی در زمینه انتشار چنین فایلی ، شناسایی و برای ۵ نفر از آنان پرونده ی قضایی به اتهام نشر اکاذیب تشکیل گردید افزود: حتما با کسانی که در چنینی موقعیتی اذهان مردم رو درگیر مسائل نامربوط به پرونده می نمایند برخورد قانونی خواهد شد و انتطار داریم مردم شریف شهرستان به چنین اخبار کذبی توجه نکنند.

وی گفت: انشالله نتیجه ی تحقیقات صورت گرفته در خصوص پرونده ی مربوطه بموقع و به صورت رسمی کما فی سابق به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

مسلم مختاری خبرنگار و نماینده صداوسیما

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: