کد خبر: ۳۳۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۶
سال نو؛
رئیس شورای شهر لیکک در پیامی، فرارسیدن سال نو را به احاد مردم ایران بویژه مردم شریف شهرستان بهمئی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛رضا بنیادداشت رئیس شورای شهر لیکک در پیامی، فرارسیدن سال نو را به احاد مردم ایران بویژ مردم شهرستان بهمئی تبریک گفت.

پیام تبریک رئیس شورای شهر لیکک به مناسبت سال ۱۴۰۲

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار ؛ یا مدبر الیل و النهار ؛ یا محول الحول و الاحوال ؛ حول حالنا الی احسن الحال

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

در سال جدید نیز بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال #مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است ، با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم و مهار تورم و تولید و اشتغال در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم انشاء الله ...

اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز شهرستان بهمئی، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به پیشگاه همه آنان درود می فرستم و این عید بهاران، نوروز و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور محبوب، دولت عزیز و همه شما مردمان خوب شهرستان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود انشاء الله...

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: