کد خبر: ۳۳۷۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
فوری؛
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: عاملان افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛کریم روزبهان افزود: این موضوع با واکنش مسئولان این اداره مواجه شده است و این مهم با قید فوریت مورد پیگیری و پیگرد قرار گرفت.

واکنش تند مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه

روزبهان بیان کرد: در همین خصوص نشست کمیته شن و ماسه استان با حضور معاون امور اقتصادی استاندار، معاون امور عمرانی استاندار، تعزیرات حکومتی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این کمیته مستندات و اسنادی که نمایندگان شن و ماسه در جلسه ارائه کردند مورد نقد و بررسی قرار گرفت و قیمت‌های ابلاغی از سوی این تعاونی غیرمتعارف تشخیص داده شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه از ۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ هرگونه افزایش نرخ از سوی واحد‌های تولیدی شن و ماسه تخلف محسوب می شود بیان کرد: با همکاری تعزیرات حکومتی با متخلفان برخورد قاطع و واحد‌ شن و ماسه متخلف نیز پلمپ می‌شود.

وی با بیان اینکه رسالت ما دفاع از حقوق مصرف‌کننده و حمایت از تولیدکننده است گفت: ارائه نرخ خودسرانه که باعث متضرر شدن حقوق مصرف‌کننده باشد غیر قانونی است.

روزبهان با اشاره به اینکه هیچ اتحادیه‌ای به نام شن و ماسه در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد افزود: این نرخ‌نامه خودسرانه از سوی یک شرکت‌تعاونی منتشر شده که به لحاظ قانونی در جایگاهی نیست که اقدام به تعیین نرخ‌نامه نمایید.

وی اضافه کرد: تعیین نرخ در هر حوزه‌ای تنها با شورای نرخ‌گذاری با دبیری سازمان صمت است و انتظار داریم همه صنوف به این مهم توجه کافی داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: