شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۳۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۱
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد:
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنان دارای سه فرزند در استان به صورت رایگان بیمه می شوند.

به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛ سعید کرمی ظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: هزینه بیمه در صندوق به این صورت است که دو سوم آن را دولت و یک سوم را افراد پرداخت می‌کنند.

زنان دارای سه فرزند در استان به صورت رایگان بیمه می شوند

وی بیان داشت: افرادی که سن آنان ۱۸ تا ۵۰ سال است می‌توانند برای قرار گرفتن تحت پوشش خدمات صندوق بیمه روستایی و عشایری به فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و امور عشایر هر شهرستان مراجعه و از مزایای بازنشستگی، از کارافتادگی کلی و مستمری ماهیانه بهره مند شوند.

کرمی تصریح کرد: به ازای فرزند چهارم و پنجم نیز دو سال به سنوات بیمه آنها اضافه می‌شود.

وی افزود: این صندوق، تنها صندوقی است که مولود انقلاب اسلامی است و با هدف بسط و گسترش عدالت اجتماعی، رفع فقر و تبعیض، و بهبود رشد و ارتقای شاخص‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تأسیس شده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۳۰ هزار و ۹۱۹ نفر عضو در استان از مزایای این صندوق بهره مند هستند، گفت: روستاییان، عشایر، کشاورزان و شهرنشینان ساکن شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر می‌توانند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند و اکنون یکهزار و ۱۵۷ نفر مستمری‌بگیر و ۲۵ کارگزار در استان وجود دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: