کد خبر: ۳۳۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
مسئول سازمان سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد در پی درگذشت خبرنگار باسابقه و متعهد هم استانی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛منصور زرگر؛ خبرنگار با سابقه استان کهگیلویه و بویراحمد و از فعال‌ترین خبرنگاران استان که سال‌ها در خبرگزاری ایرنا یاسوج فعالیت می‌کرد روز گذشته دچار سانحه تصادف شد و صبحگاه امروز،7 خرداد 1402 جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیام تسلیت سازمان بسیج رسانه استان در پی درگذشت خبرنگار باسابقه کهگیلویه و بویراحمدی

در پی درگذشت این خبرنگار سخت کوش، سرگرد پاسدار عباس رضائی، مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از خبرنگاران بسیجی استان، کانون های بسیج رسانه شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران و هییت اندیشه ورز رسانه با ارسال پیامی درگذشت این فعال رسانه ای را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: درگذشت خبرنگار باسابقه و با اخلاق کهگیلویه و بویراحمد، مرحوم منصور زرگر موجب تالم و تاثر خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان شده است.

این خبرنگار فقید سال ها با عشق و علاقه وافر به حرفه خبرنگاری و با وجود برخی مشکلات جسمی نسبت به پوشش خبری برنامه های مختلف به ویژه خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج اهتمام می ورزید.

مرحوم زرگر، انسانی متعهد، خبرنگاری دلسوز و شوخ طبع بود که سال های متمادی در خبرگزاری ایرنا مرکز کهگیلویه و بویراحمد همه تلاش خود را در راه آگاهی جامعه، بازتاب حضور مردم شریف استان در مناسبت های ملی و مذهبی، پیگیری مطالبات مردمی و تبیین بیانات امامان جمعه شهر یاسوج سپری کرد.

سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ابراز همدردی، فقدان تاثر انگیز این خبرنگار محجوب و با اخلاق را به خانواده محترم ایشان و اصحاب فرهیخته رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن فقید سعید رحمت و آمرزش الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می‌نماید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: