شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۴۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور یک رای سبز زیست محیطی در شعبه اول دادگاه عمومی بخش پادنا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛اسلام جاودان خرد مدیر کل حفاظت محیط زست استان گفت: با نظر مقام قضایی شعبه اول دادگاه پادنا متخلف شکار کل به مدت ۶ ماه موظف شده روز‌های چهارشنبه هر هفته ۳ اقدام زیست محیطی انجام دهد.

حکم محیط زیستی جالب یک قاضی برای شکارچی متخلف در دنا

جاودان خرد افزود: در تیرماه سال جاری چهار شکارچی در منطقه شکار ممنوع پادنا واقع در ضلع شمالی منطقه حفاظت شده دنا، اقدام به شکار یک راس کل وحشی کرده که با اقدام قاطع یگان حفاظت پارک ملی دنا به مراجع قضایی دادگاه عمومی بخش پادنا معرفی شدند.

وی بیان کرد: پس از رسیدگی قضایی پرونده، قاضی دادگاه متخلف را موظف کرد به مدت ۶ ماه روز‌های چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر برای آموزش و درک اهمیت حفاظت از طبیعت برای نسل‌های آینده در اداره محیط زیست شهرستان دنا حضور یافته و در این راستا مطابق با نظر مسئولان محیط زیست اقدامات آموزشی انجام دهد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان افزود: همکاری متخلف با محیط بانان در علوفه دهی به حیات وحش در فصل سرما و همچنین ایجاد آبشخور برای حیات وحش، بخش دیگری از اقدامات زیست محیطی است که این متخلف موظف به انجام دادن آن است.

جاودان خرد بیان کرد: تهیه یک مقاله دست نویس زیست محیطی با موضوع اهمیت حفظ محیط زیست و حیات وحش در ۲۰ صفحه برگ A۴ و شرکت در آزمون این مقاله با تائیده مسئولان محیط زیست و ارائه آن به بخش اجرای احکام دادگاه نیز بخش دیگری از مجازات‌های کیفری جایگزین برای متخلف است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: