« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۴۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد؛
قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون در کهگیلویه وبویراحمد با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج؛ علی محمد روستا روز یکشنبه در آیین افتتاح این پروژه گفت به مشکلات مارگون آگاه هستیم و همه تلاش مجموعه استانداری رفع این مشکلات است اما فرصت نیاز است تا برنامه ها و اقدامات در نظر گرفته شده دولت در این شهرستان عملیاتی شود.

قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون افتتاح شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، اعتبار هزینه شده فاز دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون را هفت میلیارد و 300 میلیارد تومان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه مارگون شهرستان محروم استان است، افزود در تلاشیم تا انشاالله با همکاری و پیگیری استاندار محترم و حوزه معاونت عمرانی بنیاد علوی را در مارگون مستقر کنیم و طی چهار سال وعده‌هایی که در حوزه تعمیر و تحول در زیرساخت دادیم عملیاتی شود.

وی عنوان کرد: افتتاح فاز دوم پروژه بهسازی معابر مارگون کار خوبی است و سعی بر این بوده تا کارهای زیادی در حوزه راه، گاز، برق، کشاورزی، مدارس و خانه های بهداشت در این منطقه آغاز شود.

وی اظهار داشت در دور دوم سفر دولت به کهگیلویه وبویراحمد همراه دکتر وحیدی وزیر کشور به این شهرستان بودیم که ۵۰ میلیارد تومان برای شهرداری مارگون و ۱۰۰ میلیارد تومان برای آب و راه روستایی اختصاصی داد که با تخصیص آن بخشی عمده مشکلات در این دو حوزه رفع می شود.

وی بر حمایت مجموعه استانداری از شهرداری و شورای اسلامی شهرستان مارگون در صورت داشتن تعامل تاکید کرد و گفت با کمک بنیاد برکت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) ۱۶ پروژه برای رفع محرومیت از زیلایی در شهرستان مارگون با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد که ۲۰ میلیارد این اعتبار را استانداری و ۲۰ میلیارد را بنیاد برکت تامین می کند.

وی با اشاره به تقاضاها برای ساخت بیمارستان در شهرستان مارگون گفت: ساخت بیمارستان را که موجب گردش مالی و اقتصادی و تحول در این شهرستان می‌شود را حمایت و پیگیری خواهیم کرد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پر طرفدار ترین