شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۸
رودکوف ورزشی؛
دیدار برگشت تیم‌های استقلال – پرسپولیس ۲۳ آذر یک روز بعد از چهارشنبه سوری در استادیوم آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از خبرورزشی، با اعلام رسمی رئیس کمیته داوران مهسا قربانی به عنوان یکی از داوران اتاق VAR مشخص شده است. خداداد افشاریان در پاسخ به این سوال که کدام داور دربی را سوت می‌زند؟ گفت: اگر تا فردا ازمن سوال کنید اسم داور وسط را نمی‌گویم. به این دلیل که بازی حساس است و اعلام اسم داور می‌تواند حساسیت‌هایی را برای داور ایجاد کند.

داور دربی پرسپولیس و استقلال مشخص شد؟

داوری که از سوی کمیته داوران به عنوان داور دربی برگزیده می‌شود، به احتمال قوی در هفته پیش رو مسابقه ای را قضاوت نمی‌کند. دلیل هم این است اگر داور برگزیده در هفته ماقبل دربی ناخواسته در بازی که سوت می‌زند، اشتباه کند حساسیت روی او از سوی دو تیم ایجاد می‌شود. بنابراین داوری که برای دربی انتخاب شده این هفته سوت نخواهد زد.

خداداد افشاریان گفته است داور دربی انتخاب شده است.

خبرهای رسیده از ساختمان سئول حاکی از آن است که داور دربی به احتمال قوی سید وحید کاظمی خواهد بود. این داور به تازگی با حضور در تاجیکستان مجوز قضاوت در بازی‌هایی که با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می‌شود را دریافت کرده است.

بازی رفت دو تیم را موعود بنیادی فر سوت زد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: