شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۷
آوای رودکوف؛
شهردار یاسوج اقدامات و فعالیت های عمرانی این شهرداری در آستانه عید نوروز را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، کیوان آشنا با اعلام این خبر گفت: سه اکیپ لکه گیری کار ترمیم معابر و خیابان های شهر یاسوج را در دست اجرا دارند.

گزارش شهردار از اقدامات بی وقفه عمرانی و زیباسازی شهر یاسوج در آستانه نوروز

وی افزود: رنگ آمیزی بلوارهای ورودی شهر یاسوج و برخی میادین مهم صورت گرفته است و تا رنگ آمیزی سایر بلوارهای اصلی ادامه خواهد داشت.

آشنا با اشاره به اقدامات مهم این شهرداری در زیرسازی معابر نیز گفت: زیرسازی معابر در محلات مختلف همواره در دست اجرا بوده و اکنون نیز در شرف آبادها ومسیر پل چهارم عملیات زیرسازی در حال انجام است.

شهردار یاسوج با اشاره به جدول گذاری های گسترده در ایام اخیر در شهر یاسوج نیز باین کرد: طی چند ماه اخیر قریب به ۲۰ کیلومتر جدول گذاری در نقاط مختلف و محلات اجرا شده است و هم اکنون نیز در ورودی شهر یاسوج و شهرک شهرداری کار جدول گذاری در حال انجام است.

آشنا همچنین به نصب المان هفت سین در شلوغ ترین میدان شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: به مناسبت فرارسیدن بهار و عید نوروز ۱۴۰۳ و با هدف نشاط شهروندی المان هفت سین به همراه قران مجید در میدان هفت تیر شهر یاسوج نصب شد.

وی گفت: در آینده ای نزدیک المان های دیگری با طراحی منحصر به فرد در سطح شهر نصب می شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: