شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۴۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۷
اطلاعیه کمیته امداد منطقه یک یاسوج :
مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در راستای مساعدت و توانمندسازی خانواده های ایتام اطلاعیه ای صادر نمود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در راستای مساعدت و توانمندسازی خانواده های ایتام اطلاعیه ای صادر نمود.

900 یتیم شهرستان بویراحمد در انتظار حامی

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ضمن عرض قبولی طاعات وعبادات و تسلیت لیالی قدر وتقدیر وتشکر از همه خیرین ونیکوکارانی که نسبت به ایتام عنایت داشتند وکفالت یک یا چند یتیم را عهده دار وماهیانه مبلغی از ۳۰ تا ۱۰۰هزار تومان به حساب انان واریز کردند به اطلاع میرساند :

کمیته امداد منطقه یک از ابتدای سال تاکنون با مساعدت شما بزرگواران تعداد 110حامی به حامیان خود اضافه کرد وان شا ءالله سایر عزیزانی که قصد کفالت از ایتام ومحسنین را دارند میتوانند با ارسال مشخصات ذیل کفالت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند. نام و نام خانوادگی کد ملی،تاریخ تولد بر اساس روز ،ماه وسال خود وهمچنین آدرس،وشماره همراه خود ومبلغ پیشنهادی ماهیانه به یک یا چند یتیم با ارسال پیامک ،نرم افزارهای،سروش،ایتا وبله بر روی شماره همراه 09171451619 اینجانب نسبت به ثبت نام برای حمایت از ایتام ومحسنین اقدام نمایند.

یقینا این مساعدت خیر دنیا و اخرت برای شما وبهترین باقیات وصالحات است. از همه مخاطبین بزرگواری که این پیام برایشان ارسال میشود تقاضا مندیم در حد امکان برای دوستان وبستگان خود به اشتراک بگذارند تا ما اخرین نفر نباشیم وبا گسترش فرهنگ حامی یابی قدمی برای ایتام محروم از نعمت پدر ویا مادر برداریم. ان شاءالله قلب امام عصر (عج) از این حرکت خیرخواهانه ماراضی و خشنود گردد.

در حال حاضر تعداد ۹۰۸ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت اداره منطقه یک یاسوج میباشند که در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۵۳۵ حامی از آنان حمایت میکردند ومبلغی بالغ بر ۳ میلیاردو۷۵۲ میلیون تومان توسط حامیان به حسابشان واریز شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: