« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۵۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۰
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری عنوان کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: خسارت به مردم و کشاورزان لودابی توسط نهادهای مربوطه احصاء و به ستاد بحران اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، علی محمد روستا در بازدید از منطقه لوداب و بررسی خسارات وارده ناشی از بارندگی اخیر گفت: بارش‌های سیل‌آسا خسارت زیادی به مردم و کشاورزان در این منطقه وارد کرده است.

خسارت بارش‌های سیل‌آسا به مردم و کشاورزان لودابی جبران می‌شود

معاون امور عمرانی استانداری با اشاره به پراکندگی مناطق و روستاهای لوداب افزود: بارش‌ها به زمین‌های زراعی و منازل مردم خسارت وارد کرده که از بنیاد مسکن خواستیم اقدامات لازم در خصوص گل و لای وارد شده به منازل مردم و زمین‌های کشاورزی انجام دهند و از انحراف آب جلوگیری کنند تا بیشترین از این به مردم خسارت وارد نشود.

وی بیان کرد: چند پایه برق دچار شکستگی شدند و همین عامل موجب قطعی برق برخی از روستاهای لوداب شده بود که با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چندین پایه و سیم برق به لوداب برده شد تا برق سریع وصل شود.

روستا ادامه داد: انحراف رودخانه باعث آب شستگی جاده و خسارت زیاد به جاده روستای چین شده بود که راهداری با کمک بنیاد مسکن اقدامات مورد نیاز را انجام داد تا آب بیش از این به جاده خسارت وارد نکند. 

معاون عمرانی استاندار با اشاره به بازگشایی دهانه پل روستای گرگیان گفت: باید پل استانداردی در این روستا احداث‌ شود.

وی بیان کرد: قرار شد خسارت وارد شده به مردم و کشاورزان توسط نهادهای مربوطه احصاء و به ستاد بحران اعلام شود تا از طریق کمک‌های بلاعوض یا اعطای تسهیلات خسارت مردم جبران شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: