« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۵۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از رسیدگی به 10 هزار فقره پرونده تخلفات اقتصادی در سال 1402 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، سید حمزه لقمانی گفت: در سال گذشته 10هزار فقره پرونده تخلفات اقتصادی وارد شعب تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد و رسیدگی شدند.

تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۲ چند پرونده محکومیت داشت؟

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد پرونده هفت هزار و 997 فقره مربوط به بخش کالا و خدمات، یک هزار و 363 فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز، و 840 فقره مربوط به حوزه بهداشت، دارو و درمان بوده که در مجموع رسیدگی به این پرونده ها ، متخلفان اقتصادی به پرداخت چهار هزار میلیارد ریال محکوم شدند.

لقمانی گفت: : در سال 1402 از تعداد 736 اکیپ گشت مشترک سیار پنج هزار و 283 بازرسی بوده که 2 هزار و 600 واحد دارای تخلف بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیشترین میزان تخلفات انجام گرفته در بخش کالا و خدمات، گرانفروشی و عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، عرضه خارج از شبکه بوده و در بخش قاچاق کالا و ارز مربوط به قاچاق لوازم خانگی، پوشاک و دیگر کالا ها بوده است.

به گفته لقمانی در سال 1402 گشت های مشترک سیار تعزیرات حکومتی استان به همراه دستگاههای نظارتی، صدا و سیما، بازرسان صمت، پلیس امنیت اقتصادی، بسیج اصناف، بازرسان اتاق اصناف، بازرسان جهاد کشاورزی ، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی بوده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: