« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۵۵۲۹
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲
سیاسی؛
همگان می‌دانند تنها کسی را که نمی‌توان برچسب ضدولایت و ضد حکومت و یا قانون شکن به او چسپاند منتظریان است.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، متن زیر جوابیه‌ای به مطلب «پاسخی به وضعیت واتس‌اپ جناب منتظریان» است. هر چند مطلب شما ارزش پاسخ دادن ندارد؛ زیرا افکار عمومی بهترین قاضی است ولی همگان می‌دانند تنها کسی را که نمی‌توان برچسب ضدولایت و ضد حکومت و یا قانون شکن به او چسپاند منتظریان است، هم متولیان حکومت خوب‌ایشان را می‌شناسند هم عملکرد‌ایشان گویای ارزش مداری، ولایتمداری، مردم داری، اخلاق مداری، فساد ستیزی و تکلیف محوری‌ایشان می‌باشد.

جوابیه‌‌ای به مطلب «پاسخی به وضعیت واتس‌اپ جناب منتظریان»

این مجیزه‌گویی‌ها نه تنها به شخصیت والا و سرشار از عزت‌نفس‌ ایشان آسیبی نمی‌رساند؛ بلکه آن سیرت واقعی و عملگرا بودن‌ ایشان هر روز برای مردم روشن‌تر و در قلب مردم وفادار و ولایت مدار محبوب‌تر می‌شود، چون‌ ایشان بزرگترین پاشنه آشیل و مهمترین مانع برای جهش تولید در استان را فساد و تبعیض می‌داند و شاه بیت تمام سخنرانی‌ها و گفت‌وگو‌هایش در ایام انتخابات همین مطلب بود، بار‌ها اظهار داشتند که تنها راه حل اشتغال جوانان و نجات جوانان و خانواده‌ها، فعال کردن تولید است و تا موانع تولید برداشته نشود جهشی در تولید نداریم و تا تولید رونق پیدا نکند اشتغال و معیشت حل نخواهد شد، امروز هم معتقد است با دستمال کثیف نمی‌شود شیشه کثیف را پاک کرد و یکی از راه‌های مؤثر آن را مجلسی متشکل از نمایندگان متخصص، متعهد و پاکدست و فساد ستیز و از خود گذشته می‌داند.

همه نزدیکان و دوستان‌ ایشان شاهد بودند بار‌ها آقای منتظریان گفتند که اگر رأی هم نیاورد حاضر نیست چهره خود را آلوده به فساد کند و حق‌الناس را ضایع کند چون درد این استان را در همین می‌داند و بار‌ها هدف از حضور در این عرصه را مبارزه با همین پدیده زشت تعریف کرده است.

الحمدالله افکار عمومی هم بر سلامت‌ ایشان صحه گذاشته، چون با وجود حضور چنین شخصیت‌هایی، باز هم در بین جوانان و عموم مردم، کور سویی از‌امید زنده است.

در شرایط فعلی بهترین حالت برای شما سکوت و در مقابل واقعیت‌ها سر زیر برف کردن است. چه جالب و خنده دار است، چه کسانی با پُررویی تمام و پوست کلفتی در مورد چه انسان‌هایی چه‌ اتهاماتی مطرح می‌کنند! روزی همین‌ها‌ اتهام‌شان به منتظریان، حکومتی بودن‌ ایشان بود و چقدر تلاش کردند که منتظریان‌هراسی برای جوانان ایجاد کنند، در صورتی که افکار عمومی منتظریان را به مردم داری و خوشنامی می‌شناسند.

شما حتی جرئت نوشتن اسم خودتان را ندارید، اما می‌خواهید در مقابل مردمی که با پرچمداری‌ ایشان صادقانه به میدان آمدند تا با پدیده زشت فساد مبارزه کنند، بایستید.

از رسانه‌ها انتظار است این مسائلی که چهره نظام را خدشه‌دار می‌کند و اعتبار نظام و ارزش‌ها و اهداف شهدا را زیر سؤال می‌برد نه تنها بدون نام درج نکند؛ بلکه با مشخصات واقعی فرد باید درج و منتشر شود که پاسخگوی اراجیف‌شان باشد.

منتظریان به گواه واقعیت‌ها، بزرگترین اقبال عمومی به سمت او بود و از نظر افکار عمومی، برنده واقعی این عرصه منتظریان بود چون رأی‌ ایشان پاک و بی‌غل غش بود و این مایه سربلندی و افتخارات‌ ایشان است.

شفافیت و یکرنگی منتظریان بر کسی پوشیده نیست و تمامی همکاران و اشخاصی که با‌ایشان ارتباط داشته‌اند گواهی داده‌اند که منتظریان انسانی پاکدست و سلیم النفس است که در زندگی کاری و شخصی‌ایشان و فرزندانش کوچکترین نقطه تاریکی وجود ندارد و کارنامه‌ایشان کاملاً سفید و روشن است.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۶
سیما دولتی
|
Germany
|
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۱
0
0
درود بر حاج نادر منتظریان
همه شاهد هستن که شما برنده این انتخابات بودید.
با پول میشه مقام خرید ولی اقتدار و شجاعت ابدا....
سیما دولتی
|
Germany
|
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۱
0
0
درود بر حاج نادر منتظریان
همه شاهد هستن که شما برنده این انتخابات بودید.
با پول میشه مقام خرید ولی اقتدار و شجاعت ابدا....
..ن..امیری
|
Germany
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۲
0
0
با تشکر و عرض ادب. فکر میکنم ..شخصیت ، متانت ،پاک دستی، مردم داری و سوابق جناب منتظریان اظهر من الشمس باشه و نیازی به جواب دادن به یاوه گویی های افراد معلوم و الحال ندارد.
..ن..امیری
|
Germany
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۲
0
0
با تشکر و عرض ادب. فکر میکنم ..شخصیت ، متانت ،پاک دستی، مردم داری و سوابق جناب منتظریان اظهر من الشمس باشه و نیازی به جواب دادن به یاوه گویی های افراد معلوم و الحال ندارد.
صفایی
|
Netherlands
|
۱۶:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۲
0
0
درود برحاج نادر انسانیت مردانگی مایه عزت است نه پست ومقام
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
0
0
بویراحمد رورزی پشیمان میشود وان روز خیلی دیر نیست انها با رای فروختن اینده فرزاندانمان را تباه کردند ما واقعا قدر منتظریان را ندانستیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: