« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۳۵۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۷
سوانح جاده ای روز طبیعت در کهگیلویه و بویراحمد یک کشته و ۶۶ مصدوم داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان گفت: روز طبیعت (سیزدهم فروردین) ۴۴ حادثه جاده ای در استان رخ داد که ۶۶ مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.۴۴ حادثه رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد

محمد امین نیکویی نژاد افزود: واژگونی یک دستگاه پراید در منطقه تنگ پیرزال با یک کشته و چهار مصدوم مهمترین حادثه رانندگی روز طبیعت در کهگیلویه و بویراحمد بود که به این مرکز گزارش شد.

وی بیان کرد: برخورد خودروهای سمند و پژو در روستای دشت بن دیگر حادثه جاده ای روز طبیعت در کهگیلویه و بویراحمد بود که ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: برخورد خودروهای سمند و پراید در تنگ سریز از دیگر حوادث جاده ای روز گذشته بوده است.

وی تصریح کرد: در مجموع شبانه روز گذشته ۴۹۸ مورد تماس با واحد ارتباطات و کنترل عملیات اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برقرار شد و حادثه دیدگان در استان از خدمات اورژانس بهره مند شدند .

برچسب ها: آوای رودکوف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: