شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۳
در واکنش به پاسخ سپاه علیه رژیم صهیونیستی مطرح شد؛
در پی پاسخ جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، یادگار امام بیانیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛در پی پاسخ جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، یادگار امام بیانیه‌ای را منتشر کرد.

سید حسن خمینی: امروز همه باید به قدرت ملی خود ببالیم

متن بیانیه حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پی می‌آید:

بسمه تعالی

ٱلنَّارُ یُعۡرَضُونَ عَلَیۡهَا غُدُوّٗا وَعَشِیّٗاۚ وَیَوۡمَ تَقُومُ ٱلسَّاعَةُ أَدۡخِلُوٓاْ ءَالَ فِرۡعَوۡنَ أَشَدَّ ٱلۡعَذَابِ [غافر ۴۶]عملیات شجاعانه دیشب توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است.

تقابل ایران با رژیم غاصب صهیونیستی به دلیل وقاحت و تحلیل‌های غلط دشمن به یک ضرورت گریز ناپذیر تبدیل شده بود و این حمله یک تصمیم استراتژیک برای نمایش اقتدار، امنیت و غرور ملی بود. فراموش نمی‌کنیم که رژیم سفاک اسراییل در طول این سال‌ها تا چه اندازه در قتل ایرانیان و آزادیخواهان پافشاری کرده است و تا چه حد منافع ملی ما و هویت اسلامی مسلمانان را دستخوش تاراج قرار داده بود.

تداوم حملات و ترور‌های اسراییل به مواضع و شهروندان ایرانی، در بیش از یک دهه گذشته، در داخل و خارج کشور، گویی این باور و ذهنیت ناصواب را در میان دشمنان و حتی برخی ایرانیان ایجاد نموده بود که ایران توانائی تقابل مستقیم با اسراییل را نداشته و صرفا به جنگ و یا پاسخ غیرمستقیم اکتفا خواهد کرد. ذهنیتی که امروز کاملا از بین رفته است.

طبیعی است که ایرانیان بیش از هر کشور دیگر از جنگ‌های تحمیلی آسیب دیده و لذا هرگز به دنبال آن نبوده اند، ولی از سوی دیگر نشان داده اند که در مقابل جسارت و تعدی دشمنان نیز ساکت نخواهند نشست.

امروز نیز همه باید به قدرت ملی خود ببالیم و با تکیه همه جانبه بر مردم عزیز که مهم‌ترین مولفه قدرت هستند، در برابر تهدید‌های خارجی متحد باشیم.

اینجانب ضمن تبریک این عملیات شجاعانه به فرماندهی معظم کل قوا و رزمندگان سرافراز، رضوان الهی را برای امام بزرگوار (س) مسألت دارم که روح خودباوری و عزت را در مردم ما دمید و به روان شهیدان سرافراز درود می‌فرستم که پیشگامان این راه بودند.

سید حسن خمینی

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: