شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۶۵۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶
آوای رودکوف؛
به منظور واگذاری اجرای برنامه‌های توانمند سازی در حوزه‌‌های اشتغالزایی، ارتقای سلامت و بهبود عدالت آموزشی در سطح کشور، مجریان استانی بنیاد علوی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛علی نیک بخت از جوانان انقلابی، توانا و خلاق استان کهگیلویه بویر احمد با پیشنه ی موفق ، عنوان دبیری نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در لنده هم اکنون به عنوان مجری و نماینده بنیاد علوی در سطح استان کهگیلویه و بویر احمد انتخاب و معرفی شد.

معرفی و انتصاب مجری و نماینده بنیاد علوی در استان کهگیلویه وبویراحمد

مهندس نیک بخت با اشاره به تدوین سند توسعه استان در بخش های مختلف و استفاده از ظرفیت های نخبگان در راستای توانمندسازی مناطق محروم استان بیان داشت در دوره جدید ماموریت های بنیاد علوی، پیشرفت اقتصادی مناطق محروم و روستایی مبتنی بر توانمند سازی، اشتغال زایی و درآمد پایداری اقشار ضعیف خواهد بود.

وی افزود؛ توسعه و ارتقای سلامت با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه و گلوگاه های حساس، حضور موثر و اهرمی در توسعه نوآوریهای نوین سلامت اقشار ضعیف در دستور کار مجموعه ی بنیاد علوی است.

نماینده بنیاد علوی در استان سومین ماموریت بنیاد را ارتقای عدالت آموزشی با تاکید بر جمعیت دانش آموزی و تامین شرایط خاص برای استعدادهای برتر اقشار ضعیف برشمرد و افزود تسهیل‌گران و مجریان شهرستانهای هدف بنیاد علوی در استان تا نیمه دوم اردیبهشت ماه بعد از گذراندن مراحل مختلف آزمون، ارزیابی شایستگی و مصاحبه تخصصی و فنی توسط بنیاد علوی انتخاب و معرفی می شوند

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
بیغارگر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
1
0
سلام

از سرعت گرفتن نهضتِ شایسته گزینی و شایسته سالاری،بسی خرسندم.
اقدامات و ابتکارات آقای نیکبخت،در بنیاد علوی،که باعث رشد و توسعه و آبادانی شهرستان لنده شد،زبانزد خاص و عام هست.
از ایشان میخواهم که تجربیات ارزنده خود را نه تنها به سایر استانها،بلکه در اختیار سایر ملل مسلمان و مستضعف قرار دهد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: