شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۲
حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد
با اعلام پذیرفته شدگان پانزدهمین جشنواره تئاتر بچه های مسجد یک گروه از کهگیلویه و بویراحمد به این جشنواره راه یافت.

راهیابی نمایش ۱۹۴۸ به جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد

به گزارش آوای رودکوف به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد پذیرفته شدگان خود را معرفی نمود و یک اثر از تولیدات واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان نیز در بین آثار پذیرفته شده است.

اکبر آیین مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان با تایید این خبر گفت: پس از بازبینی آثار تولید شده از استان های مختلف کشور، تعداد ۱۴ گروه نمایشی توانستند برای حضور در پانزدهمین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد امتیاز لازم را کسب نمایند که خوشبختانه نمایش ۱۹۴۸ به نویسندگی و کارگردانی یاسر خالقی از شهرستان لنده تولید حوزه هنری استان از سوی دبیرخانه جشنواره در بین آثار پذیرفته شده است.

آیین گفت: این نمایش با زبانی طنز به اشغال فلسطین توسط اسراییل غاصب می پردازد و در بیان درام خود از کمدی استفاده تازه‌ای میکند که برای مخاطب جذابیت ویژه ای ایجاد می‌کند.

گفتنی است، پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در شهرستان بافق استان یزد برگزار می شود.


راهیابی نمایش ۱۹۴۸ به جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجدراهیابی نمایش ۱۹۴۸ به جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجدراهیابی نمایش ۱۹۴۸ به جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: