شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۱۸
اقتصادی؛
نمایشگاه صندوق‌های قرض‌الحسنه اشتغالزا و مردم محور بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور سردار مثنوی، جانشین سپاه فتح در محوطه استادیوم تختی یاسوج افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج، دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، اظهار کرد: این نمایشگاه در ۲۰ غرفه از وام گیرندگان کسب و کارهای خانگی ناحیه مقاومت شهرستان‌های بویراحمد، دنا و عشایر استان برپا شده و تولیدکنندگان محصولات تولیدی خود را عرضه کردند.

حسین پسنده، افزود: در سال گذشته یک‌هزار و ۶۱۲ متقاضی کسب کارهای خرد خانگی برای دریافت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بانک‌های عامل استان معرفی شدند که از این تعداد ۷۰۴ نفر با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.

وی، تصریح کرد: در راستای ایجاد اشتغال پایدار تا پایان خرداد ماه امسال همه این تعداد فقره تسهیلات پرداخت می‌شوند.

دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: طی یک برنامه‌ریزی در سال جاری و با رایزنی و همکاری استانداری از محل تبصره ۱۸ تصمیم داریم که برای بیش از ۲ هزار نفر اشتغالزایی ایجاد شود.

پسنده، خاطرنشان کرد: قرارگاه اقتصاد مقاومتی در طول سال برای فروش محصولات وام گیرندگان اقتصاد خرد، بازار فروش و نمایشگاه برپا می‌کند.

گفتنی است نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی صندوق‌های قرض الحسنه اشتغالزا، خرد خانگی و مردم محور بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف عرضه محصولات تولیدی صنایع دستی، ترشیجات، لباس محلی، محصولات کشاورزی خشک شده در محوطه استادیوم تختی یاسوج تا ساعت ۲۰ روز پنج‌شنبه، ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برپا شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: