شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۹
سردار حمید خرم دل در اجلاسیه شهدای بهمئی؛
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افول قدرت امریکا و تشکیل محور مقاومت از برکات خون شهداست.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، سردار حمید خرم دل شامگاه چهارشنبه در اجلاسیه ۱۲۸ شهید بهمئی خیل جمیعت شرکت کننده در این محفل معنوی را تداعی کننده حضور ۲۵ هزار نفری در اجلاسیه سال 95 خواند و گفت:کجا هستند کسانی که می گویند مردم از انقلاب و نظام دست کشیدند، این شکوه حضور را ببینند.

افول قدرت آمریکا از دیگر برکات خون شهداست

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عدم حضور سردار غیب‌پرور در این مراسم افزود: به رغم برنامه‌ریزی انجام شده اما به علت کسالت سردار نتوانستند حضور پیدا کنند و بنده حامل پیام ایشان هستم.

سردار خرم دل در پاسخ به چرایی برگزاری اجلاسیه های شهدا تصریح کرد: ماهیت دفاع ما با همه جنگ ها متفاوت است آن جنگها دنیایی و برای غیر خداست، دفاع ما برای خدا بود، همه رزمندگان برای خدا رفتند جان و جوانی خود را تقدیم کردند.

وی ادامه داد: در همه جنگ ها یک نابرابری وجود دارد کشورهای ضعیف در مقابل کشورهای قدرتمند شکست می خورند یا تضعیف و تسلیم می شوند اما ما در مقابل تمام بلوک شرق و غرب ایستادیم و سربلند بیرون آمدیم و نتیجه خون شهدا و صبر خانواده شهدا قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

سردار خرم دل افزود: برکت خون شهید و وجود رزمندگان برای مردم عظمت آفرید و مردم در اجلاسیه حضور پیدا می کنند و می گویند راه شهیدان را ادامه می‌دهیم و نمی گذاریم خون شهدا هدر برود.

فرمانده سپاه فتح با بیان اینکه شهید بالاترین هدیه خداوند به بشریت است، ابراز داشت: ثمره خون شهدا مختص شهید نیست آثار دنیوی دارد امروز اگر در مقابل دشمنان قد علم کرده و پوزه آنها را به خاک مالیدیم به برکت خون شهداست مشکل عیادی و کفر با ما بحث استقلال ماست.

این مسئول با بیان اینکه شهدا و ایثارگران انقلاب را حفظ کردند، ادامه داد: سالهاست دشمن نیرنگ دارد انقلاب را از پای در بیاورد اما همه توطئه هایش شکست می خورد.

وی اضافه کرد: اسراییل که روزی سودای نیل تا فرات داشت امروز در چه وضعی است؟ افول قدرت ابرقدرتها مرهون خون شهدای محور مقاومت است.

فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به عملیات وعده صادق بیان کرد: آینده مشخص خواهد شد چه بلایی بر سر اسراییل آوردیم هیمنه پوشالی استکبار را در هم شکستیم امریکا را ذلیل کردیم.

وی گفت: این مسیر به اذن الله ادامه دارد مقاومت مجاهدت و ایستادگی ما حول سه محور ادامه خواهد یافت؛ ولایت، وحدت و مقاومت.

برچسب ها: آوای رودکوف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: