شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷
حوزه هنری انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد؛
نمایش «مادرم زری سر زا رفت» به نویسندگی محمود خرم‌آزادی و کارگردانی داوود پارسا از استان کهگیلویه و بویراحمد به بیست و پنجمین جشنواره ملی فتح خرمشهر راه پیدا کرد.

راهیابی نمایش

به گزارش آوای رودکوف به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، اکبر آیین با تایید این خبر اظهارکرد: با اعلام دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر نمایش «مادرم زری سر زا رفت» به نویسندگی محمود خرم‌آزادی و کارگردانی داوود پارسا به بیست و پنجمین جشنواره ملی فتح خرم شهر راه پیدا کرد.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به موضوع و داستان مادرم زری سر زا رفت اشاره کرد و گفت: وارث تنها فرزند جهان به جنگ می‌رود و در عملیات کربلایی چهار شهید می‌شود و جهان بعد از مدتی به دنبال وارث به مناطق جنگی می‌رود و هیچ اطلاعی از وارث پیدا نمی‌کند و خودش هم دچار موج انفجار می‌شود، جهان ناامید به خانه برمی‌گردد و هنوز چشم انتظار تنها وارثش مانده است.

نمایش مادرم زری سرزا رفت به نویسندگی محمود خرم آزادی و کارگردانی داوود پارسا تولید حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد کاری از گروه تئاتر پارسا گچساران است.

بر پایه این گزارش، بیست‌وپنجمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر به دبیری مجید منادی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان) در ۲ بخش خیابانی و صحنه‌ای از تاریخ ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد ۱۴۰۳ در خرمشهر برگزار می‌شود.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: