شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۶
یک‌صدایی مسئولان زمینه‌ساز توسعه بیشتر ؛
خدادادخالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد با سفر یک روزه به چرام برای تعامل ،همکاری وهمراهی هرچه بهتر در جهت توسعه زیر ساخت ارتباطی ومخابراتی با حمزه بازی پور شهردار چرام دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛خدادادخالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد با سفر یک روزه به چرام با حمزه بازی پور شهردار چرام دیدار و گفتگو کرد.

جلسه هم اندیشی توسعه زیر ساخت‌ های ارتباطی سرپرست مخابرات استان با شهردار چرام

در این دیدار صمیمی خدادادخالق پناه ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و همراهی شهردارچرام به ضرورت تجهیز شهر به فیبر نوری اشاره کرد و گفت ؛مخابرات منطقه در راستای تامین امنیت و ایجاد یک شهر هوشمند وطی انعقاد این تفاهم نامه نقطه به نقطه شهرچرام را با همراهی شهرداری به فیبر نوری تجهیز نماید.

شهردار چرام ضمن تقدیر و تشکر از خدادادخالق پناه سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمدبه جهت توجه به شهرستان های کم برخوردار ازجمله شهرستان چرام گفت: امیدوارم با مساعدت مخابرات منطقه بخش اعظمی از شهر به فیبر نوری مجهز تا اماکن تجاری و مسکونی بتوانند از نعمت اینترنت پرسرعت بر بستر فیبر نوری برخوردار شوند.

حمزه بازی شهردار چرام در پایان گفت؛ یکی از آرزوهای دیرینه اعضای شورای شهر و شهرداری تجهیز شهر به فیبر نوری است وانعقاد این تفاهم نامه گامی است مثبت در راستای تحقق این مهم و ان شاءالله بتوانیم با اجرای فیبر نوری در سطح شهر به کاهش مشکلات وآسیب های اجتماعی کمک کنیم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: