شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۲۱
فرماندار کهگیلویه؛
فرماندار کهگیلویه گفت: رفع مشکلات و جریان توسعه در کهگیلویه نیازمند نگاه ویژه ملی و حمایت کلان است.

توسعه کهگیلویه نیازمند نگاه ویژه ملی و حمایت کلان است

به گزارش آوای رودکوف از دهدشت، سید حمزه محقق زاده ظهر امروز در نشستی با حضور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور با اشاره به چالش‌ها و ظرفیت‌های کهگیلویه اظهار کرد: این شهرستان با وجود ظرفیت‌های فراوان، اما محروم و نیازمند نگاه ویژه ملی و حمایت کلان است.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به شجاعت، غیرت، دینداری، دشمن‌ستیزی و وفاداری به انقلاب و نظام مردمان این خطه، افزود: همه این خصوصیات در مبارزات قبل از انقلاب و گردان‌های دوران دفاع مقدس این منطقه مصداق بارزی از پیشگامی مردمان کهگیلویه در بزنگاه‌های حساس بوده است.

وی، تصریح کرد: مردم قدرشناس کهگیلویه به رغم مشکلات و مشقت‌ها همچنان به پیمان خود با انقلاب اسلامی وفادار هستند و از پیوندی که با نظام بسته‌اند دست بر نمی‌دارند اما این مردم از مسئولین خود انتظار دارند که برای حل مشکلات شان تدبیر کنند.

محقق‌زاده تاکید کرد: شهرستان کهگیلویه با داشتن ظرفیتهای بسیار مهم جاذبه های گردشگری، ظرفیت‌های کشاورزی و دامداری مستعد توسعه اقتصادی است و برغم خدمات ارزنده نظام هنوز جای کار بسیار دارد که انتظار می رود در سطح کلان برای فعلیت ظرفیتهای این منطقه همکاری شود.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه عمده ترین مشکل شهرستان اشتغال است، بیان کرد: یکی از محورهای مهم و راهگشا و رفع نسبی معضل بیکاری، بحث توسعه کشاورزی و گردشگری با چشم انداز احداث سد و استفاده از آب‌های جاری و شکوفایی اقتصاد روستایی منطقه است.

محقق زاده با اشاره به ضرورت اصلاح شبکه تأمین آب و تصفیه خانه فاضلاب دهدشت تصریح کرد: به تعویق افتادن این مهم هزینه تراشی برای بیت المال است.

وی به تقویت امنیت منطقه با احداث ابنیه نظامی و انتظامی تاکید کرد و گفت: این امر نه تنها به افزایش احساس امنیت در بین مردم کمک می‌کند، بلکه این اقدامات می‌توانند به پیشگیری از جرایم و تقویت زیرساخت‌های امنیتی منجر شوند.

محقق زاده با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا در این شهرستان، خاطرنشان کرد: وجود برخی از پروژه‌ها نشان‌دهنده تلاش‌های مستمر برای توسعه و پیشرفت منطقه و نمادی از امید به آینده‌ای روشن‌تر برای مردم کهگیلویه است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: