شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۳۰
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد؛
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل بیش از ۴۰درصد تصادفات، خودروهای شوتی هستند.

شوتی‌ها عامل بیش از ۴۰ درصد از تصادفات برون شهری در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش آوای رودکوف از یاسوج، سرهنگ حسن دانایار در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طبق نتایج بدست آمده از تجزیه و تحلیل تصادفات حوزه برون شهری استان کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه عامل بیش از ۴۰ درصد تصادفات برون شهری، خودروهای حامل بار قاچاق یا به عبارتی دیگر خودروهای «شوتی» هستند.

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در همین راستا و در جهت کاهش تصادفات و تامین امنیت محورهای بین شهری برای عموم مردم، پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به اجرای طرح ضربتی برای مقابله و توقیف این دسته از رانندگان و خودروهای هنجارشکن و خطر آفرین کرد.

وی، تصریح کرد: طی دو روز گذشته در اجرای طرح ذکر شده و با تلاش مجموعه پلیس راه‌ استان قریب به ۷۰۰ فقره اعمال قانون تخلفات حادثه ساز، توقیف و معرفی ۱۱ راننده فاقد گواهینامه به دادگاه و همچنین تعداد ۱۸ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق، پلاک مخدوش و فاقد گواهینامه توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ دانایار خاطرنشان کرد: پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای قانون و برخورد با این دسته از رانندگان که با حرکات و رانندگی پرخطر برای جان خود و دیگران ایجاد خطر می کنند بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قاطع می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: