شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۳
فرهنگی؛
بار دیگر عطر صحن و سرای شمس‌الشموس حضرت امام رضا علیه‌السلام در یاسوج پایتخت طبیعت ایران پیچید.

شمیم عطر بارگاه شمس الشموس در پایتخت طبیعت ایران

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج، بار دیگر عطر صحن و سرای شمس‌الشموس حضرت امام رضا علیه‌السلام در یاسوج پایتخت طبیعت ایران پیچید و نوای سلام‌ و صلوات در استانداری کهگیلویه و بویراحمد تا بارگاه حرمش پر کشید.

سفیران امام مهربانی در ادامه برنامه‌های جشنواره «زیر سایه خورشید» طی مراسمی مورد استقبال استانداری کهگیلویه و بویراحمد و کارکنان و بیماران بیمارستان شهید جلیل یاسوج قرار گرفتند.

عشق به امام رضا علیه‌السلام در دل‌ و جان مردم پایتخت طبیعت ایران ریشه دوانده و پرچم بارگاهش در مکان‌های مختلف این شهر شور و حالی وصف‌ناشدنی ایجاد کرده است.

بیمارستان شهید جلیل یاسوج میزبان کاروان زیرسایه خورشید بود و خادمان حرم مطهر رضوی با پرچم گنبد طلایی امام رضا (ع) از بیماران بیمارستان شهید جلیل یاسوج عیادت کردند.

این برنامه همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) انجام شد و با ورود خادمان، دل‌های مردم و بیماران روانه بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان شد.

مبلغ آستان قدس رضوی گفت: با هدف دلگرمی و شفای بیماران امروز کاروان زیرسایه خورشید و پرچم متبرک امام رضا (ع) در جمع بیماران این بیمارستان حاضر شدند.

حجت السلام وزیری افزود: در ادامه کاروان زیرسایه خورشید در مراسم جشنی که با حضور کارکنان نیروی انتظامی برگزارشد شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ رضوی و ارائه فرصت به افرادی که به هر دلیلی امکان سفر به مشهد مقدس را ندارند از جمله اهداف سفر معنوی خادمان حرم رضوی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: