شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۲۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۸
سیاسی؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش پیام تسلیت صادر کرد.

پیام تسلیت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف از دهدشت، عبدالکریم عبودی در پیامی شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است

بسمی تعالی

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر شهادت خادم اسلام، خادم الرضا، خادم جمهور ایران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران در سانحه سقوط بالگرد در استان آذربایجان شرقی، قلب همه مردم ایران را در غم و اندوه فرو برد.

قطع به یقین این فقدان سترگ ضایعه‌ای جبران ناپذیر است؛ البته حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در بخشی از فراز پایانی وصیت‌نامه‌اش می‌فرماید: «بدانند که با رفتن یک خدمتگزار در سد آهنین ملت خللی حاصل نخواهد شد.»

بی شک این فقدان عظیم عزم ما را جزمتر می‌کند تا راه معمار انقلاب امام راحل، راه حضرت امام خامنه‌ای رهبر کبیر انقلاب و راه یاران صدیقشان را ادامه دهیم و همه می‌دانیم که آیت الله رئیسی یار و خادم صدیقی برای رهبری، نظام و ملت بود و مجاهدی نستوه در مسیر رشد و تعالی ایران بزرگ.

او برای سربلندی ایران بزرگ و ملت عزیز تلاش و مجاهدت کرد و در راه این مجاهدت، شربت شهادت را نوشید و البته که شهادت هنر مردان خداست.

و همچنین شهادت دیگر همراهان آیت الله رئیسی، رئیس جمهور فقید، آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، حسین عبداللهیان وزیر امور خارجه و دیگر همراهان ایشان در این سانحه دردناک را تسلیت می‌گویم و برای شهدای این حادثه علو درجات الهی را از حضرت حق مسئلت دارم.

عبدالکریم عبودی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: