شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۵
توصیف قابل‌ تأمل یک مقام ارشد کشوری از مدیر استانی؛
در جریان سفر یک مقام کشوری و در شورای اداری، او توصیفی جالب و فراتر از تعاریف معمول از یک مدیر استانی داشت که در نوع خودش قابل تامل است.

پایگاه خبری آوای رودکوف:در جریان سفر یک مقام کشوری و در شورای اداری، او توصیفی جالب و فراتر از تعاریف معمول از یک مدیر استانی داشت که در نوع خودش قابل تامل است.

رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور:معتمدی‌پور از بهترین رؤسای سازمان‌های کشور است|فیلم

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی؛ عباسعلی نوبخت در سفر به کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شورای اداری ابتدا به مسائل کشوری حوزه جنگل‌ها اشاره کرد و بعد از آن از زاگرس و نقش آن در آب و خاک گفت.

رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور در ابتدای صحبت‌هایش به روال معمول و عادی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برای حمایت از اداره‌کل منابع طبیعی قدردانی کرد و تا اینجا چیز عجیبی نبود اما وقتی آقای نوبخت در مورد اقدامات شاخص سازمان جنگل‌ها حرف میزد، فراتر از تعارف به نکته‌ای مهم اشاره کرد.

رئیس سازمان جنگل‌ها و معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد ارتباط بین سازمان جهاد کشاورزی، ادارات بالادستی همچون استانداری، بخش خصوصی و صنایع بسیار خوب است و طبق نظر مجموعه وزارت، آقای معتمدی‌پور از بهترین رؤسای سازمان‌های کشور است که به خوبی توانسته است این ارتباط و تعامل با بالادست و ادارات زیرمجموعه را برقرار کند و تسهیل‌گری و انسجام بسیار مناسبی میان دستگاه‌های مختلف و دیگر بخش‌ها ایجاد کند و این ارزشمند است.

نوبخت ادامه داد: حقیقتاً ما در سطح کشور نیز از چنین شیوه مدیریتی الگوبرداری کردیم و تفاهم‌نامه‌هایی را با دیگر دستگاه‌ها، صاحبان صنایع و آموزش و‌پرورش و خود مردم منعقد کردیم تا بتوانیم ارتباط و تعامل خود را با عوامل بیرونی تسهیل و تقویت کنیم.

وی گفت: دکتر معتمدی از جمله مدیران موفقی است که به خوبی توانسته بسیاری از اهداف مهم وزارت جهاد در استان تحت مدیریتش را محقق کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: