شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۳۹

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛کارکنان و مسوولان ستادی سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده ولی فقیه در استان یاد و خاطره رییس‌جمهور شهید و شهدای خدمت را گرامی داشتند.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، نشست جهاد تبیین با موضوع بزرگداشت شهدای خدمت و با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد.

آیت‌الله سید نصیر حسینی، در این نشست که با محوریت حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد، گفت: رییس‌جمهوری را از دست دادیم که شبانه روز برای خدمت به مردم وقت می‌گذاشت و دغدغه داشت.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روحیه جهادی یکی از بارزترین خصلت‌های شهید رئیسی بود، افزود: در بخش کشاورزی و کل بدنه دولت لازم است همین روحیه حفظ و نهادینه شود و این حادثه غم‌انگیز نباید در کارها را عقب بیندازد یا در خط و مشی خدمت به مردم خللی ایجاد کند.

آیت‌الله حسینی تصریح کرد: انقلاب ما کم شهید نداده اما از دست دادن رئیس‌جمهوری با این صفات والای انسانی و مردم‌دوستی همه ما را داغدار کرد.

در ادامه این مراسم که رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه این سازمان، معاونین و همچنین حضور و استقبال کارکنان بخش کشاورزی برگزار شد، یکی از مداحان برجسته استان به ذکر مصیبت و روضه پرداخت و کارکنان بخش کشاورزی در فراق شهیدجمهور ایران بر سر و سینه زدند و سوگواری کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: