شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۶۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۸

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ فرامرز شاهسواری سخنگوی شعبه ۱۲ مجلس در جلسه علنی امروز گزارش این شعبه را درباره نتیجه بررسی اعتبارنامه منتخبان را قرائت کرد.

بعد از آن قالیباف رئیس مجلس تصویب اعتبارنامه ارجاعی به شعبه ۱۲ از جمله غلامرضا تاجگردون را اعلام کرد.

شاهسواری در پایان قرائت گزارش خود گفت: لازم به ذکر است علی رغم اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، در اجرای ماده ۲۸ آیین نامه موارد مورد اعتراض از شورای نگهبان استعلام شد که با توجه به اعلام نظر شورای نگهبان مبنی بر رسیدگی به موضوع مورد اعتراض و حادث نشدن بعد از موارد بعد از اعلام صحت انتخابات این اعتبارنامه مورد تایید قرار گرفت.

دکتر محمد بهرامی که به عنوان دبیر شعبه ۱۲ منصوب شده بود و بررسی اعتبارنامه تاج گردون به همین شعبه اعلام شده بود ، با رایزنی وتلاش وی ، اعتراض ۷نفر از نمایندگان ازجمله مالک شریعتی به اعتبارنامه تاج گردون در همین شعبه رد شد تا آغازی باشد بر همراهی و همکاری نمایندگان برای توسعه استان کهگیلویه وبویراحمدو تفاوت آشکار نمایندگان شجاع وبرادرکُش مشخص شود.

بر اساس همین گزارش ، در زمان ارائه گزارش شعبه ۱۲ درگیری در صحن مجلس بر سر اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون رخ داد و صحن علنی ملتهب شده و نمایندگان به جدال با هم پرداختند و تعدادی از نمایندگان معتقد بودند که باید اعتبارنامه منتخبان در صحن نیز به رأی گذاشته شود ولی قالیباف اعتقادی به این نظر نداشت و گفت که دیگر نیازی به این کار نیست و فصل الخطاب رسیدگی به اعتبارنامه ، همان شعبه می باشد و درصحن به اعتراضی رسیدگی نمی‌شود.

دیروز مالک شریعتی از اعتراض خود به همراه ۶ نماینده دیگر به اعتبارنامه تاجگردون خبر داده بود.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
الابخش
|
Germany
|
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۰
0
0
با سلام بنازم غیرت لر تبار را. بالاخص غیرت جوانمرد وشجاع دکتر بهرامی را
نمایندگان جنوب و نمایندگان پایتخت طبیعت ایران زمین باید هم گام وهم فکر بشوند ومردم دیار خودشون را از این بدبختی نجات دهند.
واقعا احسنت بردکتر بهرامی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۱
0
0
پاسخ آوای رودکوف به شخصی که کامنت گذاشت و اهانت کرد:
اتفاقا این مطلب در حمایت از ایشان منتشر شد.
ضمنا کلیه کامنت ها قابل شناسایی و ردیابی هستند!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: