شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۳
نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد،
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، گفت: در بهره‌گیری از شرایط و داشتن پروژه‌ها و طرح‌های کلان در رتبه‌های آخر هستیم.

در بهره‌گیری از شرایط و داشتن پروژه‌ها و طرح‌های کلان در رتبه‌های آخر هستیم

به گزارشپایگاه  خبری آوای رودکوف، محمد بهرامی در بازدید از روستاهای ساران و دروهان از توابع شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: ارتباط بدون واسطه مسئولان با مردم در انقلاب اسلامی یک اصل بوده و از این مهم نباید فاصله گرفته شود.

وی ضمن تسلیت به‌مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) شهدای خدمت، عنوان کرد: خدمت به مردم و قدم برداشتن در جهت رفع مشکلات و درخواست‌های مردم علاوه بر قوی و محکم شدن ریشه‌های نظام و انقلاب جزو آموزه‌های دین اسلام و هم امام راحل و شهدای خدمت بوده است.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، ابراز کرد: بخش کبگیان دارای پتانسیل‌های بسیاری است و از قدمت بالای تاریخی برخوردار بوده و مرکز سقل تحولات سیاسی و اجتماعی است.

بهرامی افزود: دو مشکل که در بین مردم و مسئولان وجود داشته، روش سیاست‌ورزی در بین مسئولان بوده تا جایی که جریان‌های رقیب از جانب جریان پیروز کامل پس زده می‌شد و حتی موفقیت‌های گذشته را از بین می‌برد و در این میان مردم ضرر می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: دلیل عدم موفقیت برخی دولت‌ها چابک نبودن و سنگین بودن بدنه دولت‌ها است که ما باید از اشتغال در بخش خصوصی برای رفع مشکلات اشتغال و معیشت بهره ببریم.

بهرامی همچنین در مورد تحولات اخیر مجلس نیز گفت: انتخابات تمام شد، ولی مشارکت و همراهی مردم با نمایندگان باید تداوم داشته باشد و ما هم به مردم قول می‌دهیم جزو تصمیم‌سازان مهم در مجلس باشیم.

وی در ادامه به بحث مشارکت‌های مردمی اشاره کرد و ادامه داد: برای مناطق مختلف کارگروه‌هایی تشکیل می‌دهیم تا در کنار کارگروه‌های تخصصی به رفع مشکلات منطقه ومردم کمک کنند.

بهرامی با بیان اینکه در بحث پتانسیل‌های توسعه در رتبه‌هایی بسیار بالایی هستیم ولی در بهره‌گیری از شرایط و داشتن پروژه‌ها و طرح‌های کلان در رتبه‌های آخر هستیم و این موضوع به هیچ وجه مورد تایید ما نیست و جهت تغییر شرایط حتما تلاش می‌کنیم و قول می‌دهیم تغییرها برای مردم محسوس باشد.

وی اضافه کرد: اکنون فصل رفاقت و همدلی است و انتخابات تمام شد و اکنون ملاک خدمتگزاری به مردم برای ما حتما شایسته سالاری است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: