شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۵۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
مدیر کل بحران استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد خبر داد:
مدیر کل بحران استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد : مانور فرضی ساعت صفر به منظور سنجش آمادگی و هماهنگی نیروهای امدادی در دهدشت اجرا شد.

برگزاری مانور ساعت صفر در شهرستان کهگیلویه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، مانور فرضی ساعت صفر به منظور سنجش آمادگی و هماهنگی نیروهای امدادی در دهدشت اجرا شد.

مدیرکل ستاد بحران استاندار کهگیلویه‌و‌بویراحمد با بیان اینکه این مانور بدون هماهنگی قبلی و با هدف ارزیابی سرعت و میزان آمادگی ادارات خدمات رسان برای حضور به موقع در حواث و سوانح اجرا شدگفت: 25 دستگاه اجرایی شهرستان در این مانورشرکت کردند.

 این مسول گفت: این مانور با فرض اولیه انفجار و آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در روستای سرپری ساعت 10صبح امروزباتلفن های امدادی به دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان اطلاع رسانی شد.

وی آمادگی ادارات عضو مدیریت بحران شهرستان را در این مانور، خوب ارزیابی کرد و افزود : اولین دستگاه در 6 دقیقه و اخرین اداره هم در ده دقیقه در محل حادثه فرضی که حدود 5 کیلومتر در بیرون از شهر پیش بینی شده بود، حضور یافتند.

 نیکروز میانگین سرعت زمانی حضور همه دستگاهای عضو مدیریت بحران

شهرستان کهگیلویه در محل وقوع حادثه را کمتر از 8 دقیقه اعلام کرد و گفت: به منظور ایجاد آمادگی بیشتر و ارزیابی سرعت و امادگی ادارات این شهرستان برای حضور در محل حوادث در آینده نزدیک مانور ساعت صفر شبانه اجرا می شود.

برچسب ها: آوای رودکوف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: