شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۳۶۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۳
در پی آتش‌سوزی های گسترده صورت گرفت؛
سرپرست ریاست جمهوری در تماس‌های تلفنی جداگانه با وزیر کشور، رئیس جمعیت هلال احمر و استاندار کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت آتش‌سوزی جنگل‌های زاگرس را مورد بررسی قرار داد.

پیگیری سرپرست ریاست جمهوری برای مهار حریق در  منطقه خائیز

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛محمد مخبر در گفت وگو با وزیر کشور، بر بسیج ظرفیت‌های دو استان درگیر در آتش‌سوزی منطقه خائیز در جنگل‌های زاگرس و همچنین تأمین و ارسال تجهیزات لازم از جمله بالگردها و هواپیماهای آبپاش تاکید کرد.

وی همچنین در ارتباط تلفنی با رئیس جمعیت هلال احمر سازماندهی نیروهای مردمی و بهره‌گیری از داوطلبان محلی و امدادگران خبره برای تسریع در کنترل دامنه آتش‌سوزی در مناطق درگیر را ضروری دانست.

سرپرست ریاست جمهوری همچنین از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواست تا با آمادگی کامل همه دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان به صورت شبانه‌روزی برای مهار حریق در این منطقه و جلوگیری از تسری آن به سایر مناطق بکوشند و گزارش‌های لازم را برای جبران خسارات وارده ارسال کند.

مسئولان مربوطه در این تماس‌های تلفنی به تشریح آخرین وضعیت مناطق درگیر در آتش‌سوزی پرداختند و از آمادگی همه‌جانبه دستگاه‌های ذیربط برای تسریع در مهار این حادثه خبر دادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: