کد خبر: ۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۴
باید مربیان امور تربیتی در آموزشگاه ها، چه حال و چه بعدها کوشش کنند که دانش آموزان را مهذّب بار آورند و همچنین در این راه معلمین عزیز ما باید در جامعه برای تعالی ارزشها تلاش کنند تا فرهنگ اسلامی شکوفاتر شود

سایت تحلیلی خبری آوای دنا  avayedena.com:

همایش تجلیل از مربیان پرورشی آموزش و پرورش شهرستان لنده با حضور معاون فرماندار شهرستان ، مدیر آموزش و پرورش،  معاون پرورشی آموزش و پرورش، جمعی از مسولان محلی و با حضور پر شور مربیان امور تربیتی و مدیران مدارس در سالن اجتماعات آموزش وپرورش شهرستان لنده برگزار گردید.

در ابندای این همایش محسن رحمانی پور ضمن تبریک هشتم اسفند سالروز امورتربیتی و تربیت اسلامی و با تشکر از حمایت های سید عیسی تفوی فرد رئیس آموزش و پرورش شهرستان در خصوص برنامه های حوزه امورتربیتی در طی چند سال اخیر ،به حاضرین خیر مقدم گفت.

                                                                     
در ادامه دانایی نیکو معاون فرمانداری شهرستان لنده در سخنانی با اشاره به نحوه ی شکل گیری نهاد امور تربیتی اظهار داشت: در سال 1359 معماران تعلیم و تربیت و پرچمداران این عرصه شهیدان رجایی و باهنر برای پر کردن خلاء ایجاد شده در حوزه تعلیم و تربیت که در سال های قبل از انقلاب ایجاد شده بود، وارد عمل شدند و پیش زمینه ی نهاد های امور تربیتی را پایه ریزی کردند.
دانایی نیکو با اشاره به کلام مطهّر امام راحل که می فرماید: اگر تهذیب در کار نباشد علم توحید هم بدرد نمی خورد، افزود : باید مربیان امور تربیتی در آموزشگاه ها، چه حال و چه بعدها کوشش کنند که دانش آموزان را مهذّب بار آورند و همچنین در این راه معلمین عزیز ما باید در جامعه برای تعالی ارزشها تلاش کنند تا فرهنگ اسلامی شکوفاتر شود.

ایشان هفته تربیت  اسلامی و امورتربیتی را  یادآور خاطرات ایثارگری ها  و اخلاص های  معلمینی دانست که در مدارس تلاش می کنند تا تعلیم و تربیت  را همراه و همگام  در جامعه دانش آموزی  نهادینه کنند.

وی افزود: مربیان تربیتی، میراث دار انبیا و اسطوره های خدمت به بشرند. آنها برگزیدگانی هستند که با تکیه بر ایمان و عقیده قلبی خود، همیشه در اندیشه گشودن چشم های خواب آلوده در مسیر چاه های زندگی اند.

در پایان این همایش از مربیان پرورشی و تربیت بدنی حوزه امور تربیتی به رسم یادبود با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: