شهادت رئیس جمهور خدوم ‌و مغتنم و همراهان را محضر رهبر معظم انقلاب ‌‌و امت شهیدپرور ایران تسلیت عرض می‌نماییم.آوای رودکوف

      
کد خبر: ۲۵۰۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
طنز /وحید حاج سعیدی
این که عده ای رجال از تغییر نوع حکومت سخن به میان آورده و در کنار انبوه طرح های آزمون و خطا، این بار حکومت فدرالی را از کیسه نخ نما و فرسوده شان....
پایگاه خبری آوای رودکوف-وحید حاج سعیدی:حقیقت امر این روزها که ما منتظر هستیم یک نفر کله اش را از پنجره وزارت بهداشت بیرون بیاورد و از سرطان زا بودن خرما، تن ماهی، ماکارونی و یا آغشته بودن کاغذ A4 به مواد رادیواکتیویته و یا مضرات استفاده بیش از حد بنزین بگوید، برخی از رجال خواسته ما را نادیده گرفته و با نطق های مشعشع و سوفسطایی در حال جابجا کردن مرزهای خلاقیت و گفتمان هستند و از ضرورت تغییر نوع حکومت می گویند!

به گزارش بولتن نیوز، محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران در دیدار با اعضای شورای شهر تهران بهترین شیوه حکومت مردمی را "حکومت به روش فدرالی" دانست! یعنی الان همه مشکلات مملکت حل شده است و فقط حذف چهار تا صفر از پول ملی و تغییر حکومت به فدرالی باقی مانده است!

حقیقت امر از وزارت بهداشت ، درمان و پزشکی و سازمان دامپزشکی کل کشور پنهان نیست، از شما چه پنهان در کتاب خطی «احوال ماکیان در تاریخ هندوستان» نوشته آمهیلا آکروتا آمده است در روزگار گذشته کلاغی را چشم درد گرفت. نزد بیطار( دامپزشک) شد تا معالجت نماید. بیطار بدو گفت: «از خاک تپه ای که بر روی آن هنرنمایی نکرده ای، اندکی به چشمان خود بمال تا درد تو درمان شود.» کلاغ رفت و لختی پرواز کرد. ساعتی بعد نزد بیطار بازگشت و بگفت: «تپه ای نبود که روی آن کارخرابی نکرده باشم!»

حال حکایت برخی از زعمای قوم است که سرنوشت مردم از آب خوردن و ازدواج و آلودگی هوا و... را به همه چیز و همه کس گره زدند الا به مدیریت خودشان و در این گیر و دار نه تنها گره ای باز نشد که اوضاع چنان شده است که اگر در سایر بلاد به عنوان مثال در جزایر تات و یا کوچه پس کوچه های گینه بیسائو بگوئید قیمت یک خودرو یک شبه 350 میلیون گران شده یا خرمای پیارم به کیلویی فلان هزار تومان رسیده است آن هم بدون بالا و پائین شدن قیمت دلار یا افزایش حامل های انرژی و فولاد و با روی دادن جنگ اقتصادی و نظامی، یا استعفا و قهر وزیر و ... سه حالت روی می دهد. یا به شما یک محفظه پلاستکی می دهند تا درون آن «ها» کنید و از شما تست الکل می گیرند؛ یا اینکه شما را به واسطه ساکوزیس یا همان روان پریشی شدید (از دست رفتن توانایی تفریق واقعیت از خیال) راهی تیمارستان می کنند تا دیوار هل بدهید و یا مثل «جک نیکلسون» از قفس بپرید و اینکه یا به جرم نشر اکاذیب ، شایعه سازی و اخلال در امور اقتصادی چوب در آستین تان می کنند و اگر سکته هم کنید شما را در بهداری زندان جانمایی می کنند!

علی ای حال از آنجا که در بسیاری امورات اقتصادی به ویژه بحث گرانی و تورم در حال رکورد شکنی های بی سابقه هستیم و اساتید و استخوان خرد کرده های علوم کیمیا، لیمیا، سیمیا، جفر، جام زنی ، جن گیری ، چله بری و اساتید سایر علوم ماوراء الطبیعه همه از این همه هژمونی و ساختار شکنی انگشت به دهان مانده اند، این که عده ای رجال از تغییر نوع حکومت سخن به میان آورده و در کنار انبوه طرح های آزمون و خطا، این بار حکومت فدرالی را از کیسه نخ نما و فرسوده شان بیرون کشیده اند جای بسی شگفتی است!ای کاش گاهی اوقات دوستان قبل از سخن گفتن و اظهار در امورات مختلف باب هفتم گلستان سعدی در عالم تربیت را نیز مطالعت نمایند!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: