«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳  |  Monday, 02 August 2021
کد خبر: ۲۵۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۸
روز عاشورا؛
نوای یا حسین(ع) در گوشه‌گوشه استان کهگیلویه و بویراحمد طنین‌انداز است و همه مردم ولایت‌مدار استان برای نشان دادن عشق و علاقه خود به خاندان ائمه اطهار(ع) و زنده نگه داشتن قیام عاشورای حسینی آیین‌های ویژه‌ای برپا کردند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛عاشورائیان در شهرها و مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با دهمین روز از ماه محرم از صبح امروز به عزاداری پرداختند.


امروز در روز عاشورای حسینی مردم در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در دسته‌جات سینه‌زنی و زنجیرزنی در سوگ خامس آل طاها بر سر و سینه زدند.

بر اساس گزارش خبرنگاران پایگاه خبری آوای رودکوف در شهرها و روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد، شور حسینی در عاشورا در این نقاط متجلی شد و مردم دلداده و متدین شهرها و روستاهای استان عشق و وفاداری خود را به ولایت نشان دادند پس از این آئین ؛ عزاداران به یاد نمازگزاران دشت کربلا، نماز ظهر عاشورا را به جماعت اقامه کردند.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز