«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴  |  Friday, 18 June 2021
کد خبر: ۲۷۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
در گفتگوی خبرنگار آوای رودکوف با مردم عنوان شد:
با توجه به مسولیت خطیر خبرنگاران و افزایش روز نامه ها و پایگاههای خبری و شبکه های مجازی و نقش آنها در توسعه فرهنگی و اجتماعی خبرنگار ما به میان مردم رفت و نظرات آنها را در خصوص ویژگیهای یک خبرنگار خوب جویا شد...
پایگاه خبری آوای رودکوف:مسئولیت خبرنگاران و اهالی رسانه به علت افزایش تیراژ روزنامه ها ؛تعداد پایگاها و وجود وسایل ارتباطی دیگر همچون اینترنت و فضای مجازی بسیار سنگین شده است . بنابراین اگر خبرنگاران ، نویسندگان و تهیه کنندگان صلاحیت انجام وظایف حرفه ای نداشته باشند و نتوانند اخبار صحیح را در اختیار مردم بگذارند و از طرفی ماموریتی غیر از کار فرهنگی و خبری داشته باشند و به نحوی استقلال خود را حفظ نکنند اعتماد و اطمینان مردم نسبت به آنها از دست خواهد رفت.

(در بخش دوم که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد)

در همین راستا خبرنگار ما در میان مردم رفت و نظرات آنها را در خصوص یک خبرنگار خوب جویا شد که در ادامه بخش نخست آن را با هم می بینیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز