« آواي رودکوف» خود را به اخلاق حرفه‌اي روزنامه‌نگاري پايبند مي‌داند و مبناي فعاليت اين سايت بر سه اصل « بيطرفي » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

      
کد خبر: ۲۸۵۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۰
سیاسی؛
سید حسن نصرالله در واکنش به حوادث امنیتی رخ داده در مرز لبنان و فلسطین اشغالی تاکید کرد که آنچه رخ داده امری مهم و حساس است و بزودی واکنش مناسبی به آن نشان داده خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از العهد، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در واکنش به حوادث امنیتی رخ داده در مرز لبنان و فلسطین اشغالی طی شبانه روز گذشته تاکید کرد که آنچه رخ داده امری مهم و حساس است و بزودی واکنش مناسبی به آن نشان داده خواهد شد.

سید حسن نصرالله در خلال یک سخنرانی تلویزیونی به مناسبت ماه محرم ادامه داد: اتفاقات شب گذشته در مرز های جنوبی لبنان و اقدام ارتش رژیم صهیونیستی در پرتاب بمب های فسفری امری بسیار مهم است و من به طور عمد به بررسی ابعاد این موضوع نمی پردازم تا بزودی و در وقت مناسب به آن پاسخ داده شود، انشالله.دبیرکل حزب الله افزود: به خانواده مجروحان و رزمندگانی که در میادین جنگ حضور پیدا می کنند، درود می فرستم.

سید حسن نصرالله همچنین در سخنرانی خود به سیره و شخصیت امام حسن (ع) پرداخت و گفت: امام حسن پس از امام علی (ع) نقش مهمی در اجرای شریعت و قوانین الهی ایفا کرده است.امام حسن مجتبی در سه مقطع نقش مهمی داشت؛ در ماجرای قصاص قاتل امام علی (ع) که بدون تعصب و بدون غصب، توصیه و وصیت پدرشان مبنی بر «قصاص عادلانه» را انجام دادند. در قضیه مراسم تشییع و دفن امام علی (ع) و در قضیه صلح با معاویه بن ابی سفیان.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در مورد قبیله بنی‌امیه و دشمنی طولانی آن با پیامبر (ص) اشاره کرد و گفت که بنی امیه بعد از گذشت مدتی از مقابله با پیامبر به این نتیجه رسیدند که این نوع تعامل، کارساز نخواهد بود، از این رو اسلام آوردند تا از داخل اسلام و به وسیله ایجاد اختلاف و درگیری‌ها به مقابله با دین جدید بپردازند.

سید حسن نصرالله گفت که بنی‌امیه چه قبل از اسلام آوردن و چه بعد از آن، از هر تلاشی برای ضربه زدن به اسلام استفاده کرد.توطئه سفیانی با ابوسفیان آغاز شد و توسط معاویه و یزید ادامه یافت و در عصر مهدی موعود (عج) نیز سفیانی علیه امام خروج خواهد کرد.تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: