«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵  |  Friday, 18 June 2021
کد خبر: ۲۸۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۹
فرمانده نیروی انتظامی خبر داد؛
فرمانده نیروی انتظامی از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی از سال گذشته، اشرافیت خوبی در حوزه اقتصادی کشور پیدا کرده ایم.

وی با اعلام اینکه برخورد با مفسدان اقتصادی، اولویت نیروی انتظامی است، تصریح کرد: با شبکه‌های مافیایی که درصدد ضربه زدن به اقتصاد کشور بوده و هستند، هوشمندانه، قاطعانه و بدون هیچ اغماضی برخورد می‌کنیم که در این رابطه با همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی اقدامات موثری انجام شده است که این روند ادامه خواهد داشت و در حال حاضر پرونده‌هایی در دست اقدام داریم که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به برخورد قاطع با اراذل و اوباش و هنجارشکنانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند، اشاره و بیان کرد: پلیس تا پای جان در راه امنیت مردم ایستاده و اجازه نخواهد داد که کوچکترین خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود.

فرمانده ناجا از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبرداد و گفت: با استفاده از این سامانه می‌توانیم هر لحظه که بخواهیم این افراد را احضار و از آن‌ها تعهد بگیریم و اگر خدای ناخواسته فردی قصد تعدی و تعرض به حقوق مردم را داشته باشد با آن قاطعانه و بدون اغماض برخورد می‌کنیم.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ت.گ.ب.
|
United Kingdom
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
0
0
با سلام و خسته نباشید.لطفا سد و نهبر نمایشگاه های ماشین را از بلوار عدل مطرح و انها را حداقل از پیاده روها بردارید.واقعا در این محور از فلکه عدل تا خ سی سخت وضعیت را ببینید.سپاس
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز